10-11 yaş için ikinci yabancı dil önerisi

B1-B2 abartmış olabilir miyim diye düşünüyorum fakat İngilizce konuşulan bir ülkede sokağa salsanız okula gider gelir sohbet eder derdini anlatır ki Yunanistandayken birkaç kişiyle konuşmuştu biz geziyoruz buraya gideceğiz sen ne yapıyorsun gibisinden. B1-B2 abartı mıdır bilemiyorum fakat benim üniversitede ki İngilizce dersimin sorularını çözebiliyor. Vizeyi birlikte yapmıştık . O kısma takılmayın demek istediğim gayet iyi bir seviyede. Özellikle yaşına göre. Fikirleriniz için hepinize teşekkür ederim

Rusça ya da Almanca bu diller bana cool geliyor

Hocam çok teşekkürler. İngilizce ile işi tabii ki bitmedi daha yolu var fakat kritik yaşa gelmeden temel atması için bir diğer dil arayışına girdim.

Hocam Türkçe çevirisi olmayan oyunlar oynatın ve Roblox hesabı açıp 13 yaş üstü yapın yabancı oyunlara girin. İngiltere'de garson olabilecek seviyeye gelir.

Hocam Türkçe çevirisi olmayan oyunlar oynatın ve Roblox hesabı açıp 13 yaş üstü yapın yabancı oyunlara girin. İngiltere'de garson olabilecek seviyeye gelir.

Ahahah hocam Roblox ve Reddit'in büyük emeği var ingilizcesi üzerinde

Lisede zaten Almanca görecek demişsiniz ancak bence şimdiden öğrenmesi hoş olur. Okullarda öğretilen ile kendi çalışıp öğreneceği Almanca bir değil. Ben olsam üç tane normal seviyede dil öğreneceğime, iki tane ileri seviyede dil öğrenirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…