10-12 bin TL'ye telefon tavsiyesi

yus4ff

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: HP - İntel® Core™ İ5 10500H - Nvidia Geforce MX110 2GB - İntel® 512 GB SSD - Ekipman: - Rampage SMX-R12 Hawker 4800Dpi Gaming Mouse - Razer BlackShark V2 X Oyuncu Kulaklık -

Telefon: Samsung Galaxy S20FE Cloud White - 6/128GB - Snapdragon 865 -
Meslek
Öğrenci
Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Bütçem 10 bin TL. Buna göre telefon öneredebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy A34 tavsiye edebilirim. Annem için aldım 8 saat ekran süresi veriyor (120hz, bluetooth açık, mobil veri) fakat oyun oynamadığı için oyun kısmında yorum yapamam.

A serisi telefon ve xiaomi almayın. Note 10 Pro nedir arkadaşım? Hiç iyi bir tercih olmamış. S20 Fe veya S21 alabilirsin dostum. A34'te damla çentik var yıl olmuş 2023. A serisi telefonlar giriş seviyesidir para vermeye değmez. S20 Fe amiral gemisi olmasa da her işinizi görebilecek bir telefon. S21 ise fazlasıyla her şeyi rahatça yapabileceğiniz bir telefon. S21 Fe'de alınabilir. Eğer iPhone düşünüyorsanız bütçe 13-14k yapılıp 2.el iPhone 11 alınabilir. Xiaomi, mi serisi hariç hiç güzel telefonlar yapmıyor. Redmi Note serisi yurtdışı kaçak bir şekilde alınıp kaydettirilirse çok ucuza alınarak kullanılabilir ama dediğim gibi note serisi pişman eder sizi.

A serisi telefon almayın dediğim için A serisi kullanan arkadaşlar linçleyecek ama ilk aldığınızda memnun eder ama 1-1.5 sene sonra pişman olursunuz. Güncellemelerle öldürülen bir seri A serisi..

A serisi telefon ve xiaomi almayın. Note 10 Pro nedir arkadaşım? Hiç iyi bir tercih olmamış. S20 Fe veya S21 alabilirsin dostum. A34'te damla çentik var yıl olmuş 2023. A serisi telefonlar giriş seviyesidir para vermeye değmez. S20 Fe amiral gemisi olmasa da her işinizi görebilecek bir telefon. S21 ise fazlasıyla her şeyi rahatça yapabileceğiniz bir telefon. S21 Fe'de alınabilir. Eğer iPhone düşünüyorsanız bütçe 13-14k yapılıp 2.el iPhone 11 alınabilir. Xiaomi, mi serisi hariç hiç güzel telefonlar yapmıyor. Redmi Note serisi yurtdışı kaçak bir şekilde alınıp kaydettirilirse çok ucuza alınarak kullanılabilir ama dediğim gibi note serisi pişman eder sizi.

A serisi telefon almayın dediğim için A serisi kullanan arkadaşlar linçleyecek ama ilk aldığınızda memnun eder ama 1-1.5 sene sonra pişman olursunuz. Güncellemelerle öldürülen bir seri A serisi..
Öldürülmekten kastınız nedir? A73'ü çıktığında alıp hala kullanan ve memnun olan da var. S21 FE alıp bu ne rezalet cihaz diyen de var. Kullanım amacına göre değişir deseniz tamam da 10 bin liraya S23 Ultra performansı beklemenin bir anlamı yok. F/P olarak hem güncel hem donanımı iş görür bir cihaz A34 ama elbette fiyatından ötürü kısılan yerleri var ki S serisindeki fan edition da bu mantıkla çıktı zaten. Damla çentik işine niye bu kadar takılıyorlar? Onu da anlamadım. Ben ikisinden de memnun değilim mesela. Sözde ekrandan ödün vermeyelim derken kamerayı görüntünün içine sokuyorlar. Eskiden en azından bir çerçeve vardı: sensör, kamera vs. oradaydı.
Not: A serisi 1-1.5 sene sonra çöp olurken miladını dolduran S20 FE o sırada ne yapıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı