10-15 bin ₺ arası laptop önerisi

Lenovo iyi midir, hiç bilgim yok marka ile ilgili.

Lenovo iyi midir, hiç bilgim yok marka ile ilgili.

Gayet iyi, 4,5 sene Y700 modelini kullandım. Kardeşimde 2,5 yıldır Y720 kullanıyor. İkisinde de bir problem yaşamadık, malzeme kaliteleriyle günümüzdeki laptoplara taş çıkartırlar desem yeridir. MSI alalı 10 gün sonra 1 ay olacak. Malzeme kalitesi onlarla aynı seviyede ama yazılım desteği olarak çok daha ileride bir firma. Dragon Center'ı gördükten sonra Lenovo yazılımları çok basit gelmeye başladı:D.

Gayet iyi, 4,5 sene Y700 modelini kullandım. Kardeşimde 2,5 yıldır Y720 kullanıyor. İkisinde de bir problem yaşamadık, malzeme kaliteleriyle günümüzdeki laptoplara taş çıkartırlar desem yeridir. MSI alalı 10 gün sonra 1 ay olacak. Malzeme kalitesi onlarla aynı seviyede ama yazılım desteği olarak çok daha ileride bir firma. Dragon Center'ı gördükten sonra Lenovo yazılımları çok basit gelmeye başladı:D.

Monster'ın laptop için kullandığı işlemcş ekran ksrtı vb bileşenler ile MSI'ın kullandığı bileşenlerin kalitesi ne kadar fark ediyor?
İkisini de 2060 ve i7 10. nesil olarak düşünürsek mesela.

Monster'ın laptop için kullandığı işlemcş ekran ksrtı vb bileşenler ile MSI'ın kullandığı bileşenlerin kalitesi ne kadar fark ediyor?
İkisini de 2060 ve i7 10. nesil olarak düşünürsek mesela.

Monster anakartı 2 sene sonra yüzde 30 ihtimalle yanar. Veya illaki bir sebepten ötürü servise gidersiniz. MSI'da böyle bir durum olacağını sanmıyorum. Kasa kalitesi olarak ikisi de plastiktir, biri kumanda plastiği diğeri ise plastik olduğunu anlayamayacğınız kadar iyi bir plastiktir.(15m fırçalı alüminyum kasa idi galiba)

Geri
Yukarı