10-15 bin TL laptop önerisi

Bütçe
10.000-15.000+
Anladım teşekkürler fakat çok yakın fiyatlarda daha yüksek W olan Monster'i seçmek mantıklı değil mi ısınırsa ısınsın hepsi ısınacak zaten üstelik Monster'in kullanıcıyı memnun ettiğini duydum destek konusunda aynısı GameGaraj için ne kadar geçerli?
Olabilir monsterda iyidir.Daha iyi performans olsun dersen evet alınabilir.Zaten 2 seçeneğin var.
Gamegaraj şu anda piyasada yeni olduğu için her kullanıcısını memnun etmeyi istiyor. Anında dönüş sağlıyorlar. Hiç birşeye yapamayız dediklerini duymadım.

Yinede alacağın markayı değil bence laptop modelini incele.
Zamanında monster dediler ben gittim Victor diye bir marka vardı oradan aldım.Bir kere bile tamir görmedi bilgisayar hala daha aynı bilgisayarı kullanıyorum.

Olabilir Monster'da iyidir. Daha iyi performans olsun dersen evet alınabilir. Zaten 2 seçeneğin var.
GameGaraj şu anda piyasada yeni olduğu için her kullanıcısını memnun etmeyi istiyor. Anında dönüş sağlıyorlar. hiçbir şeye yapamayız dediklerini duymadım.

Yinede alacağın markayı değil bence laptop modelini incele.
Zamanında Monster dediler ben gittim victor diye bir marka vardı oradan aldım. Bir kere bile tamir görmedi bilgisayar hala daha aynı bilgisayarı kullanıyorum.

Aynı zamanda Monster için çok şikayet olduğunu da duydum çok kararsız kaldım araştıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı