10-15 bin TL laptop önerisi

Bütçe
15000₺

dumandumanoglu

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam, iyi sosyaller. 10-15 bin TL arası oyun oynayabileceğim aynı zamanda ufak tefek yayın açabileceğim bir laptop arıyorum. Radarımda şu iki laptop var. Farklı model tavsiyenizi veya bu iki model arasından tercihinizi merakla bekliyorum.

Abra A5 v17 (ikinci el 16.000₺)

Dell g15 (sıfır)

Önerdiğiniz Dell cihazı neden kaldırdınız? Bu paraya neden oyun laptopu olmaz?
Ryzen7 5800h 3050 - 16gb - 512gb ssd dell bende var monster ve acere nispeten en mantikli cihazdır ama oyun icin önermiyorum sicaklik degerlerinden cok memnun degilim turbo boost kapali kullaniyorum.
Bu paraya iyi bir sey gelmez masaüstü bakmanız daha mantikli olacaktir tabi laptop zorunlu degilse

Cevabi yukarıda kardeşim.
Cevabı yukarı da yok. Söyleyin işte.

"Ryzen7 5800h 3050 - 16gb - 512gb ssd dell bende var monster ve acere nispeten en mantikli cihazdır ama oyun icin önermiyorum sicaklik degerlerinden cok memnun degilim turbo boost kapali kullaniyorum."

Burda cevap nerede?

Cevabı yukarı da yok. Söyleyin işte.

"Ryzen7 5800h 3050 - 16gb - 512gb ssd dell bende var monster ve acere nispeten en mantikli cihazdır ama oyun icin önermiyorum sicaklik degerlerinden cok memnun degilim turbo boost kapali kullaniyorum."

Burda cevap nerede?
Monster abra clevo kasa o parayi cope at daha iyi.acer ise dell kalitesine erismez. Uc marka arasinda kalirsan acik ara dell.

Yeni konular

Geri
Yukarı