10 - 15 TL bandında çözünürlük yüksek monitör önerisi

Rica ederim hocam.

Eyvallah hocam şu an ekran karti ve monitor kaldi geri kalan parcalari aldim yaklasik 90 bin tuttu 6 ay sonrasina kadar taksitler var anca o zaman ekran karti alabilirim gibi belki de o zamana kadar biraz daha duser kartlar nornalde AMD kart alirdim ama islemcileri kadar iyi degiller o konuda simdilik NVIDIA alacağım gibi cok teşekkürler bilgilerin icin
Rica ederim hocam.

Hocam biraz inceledim güzel ekran şu an bütçe ekran karti icin yok ama olduğunda en az 4070 Ti almayı düşünüyorum bu arada hangi ekran kartini önerirsiniz 4070 Ti da bir de konu dışı bir sorum var bilginiz varsa simdi X670 anakarta PCI-e girisi olan ASUS HD6000 serisi bur kart sadece görüntü almak icin bu kartı kullanabilir miyim kart alana kadar R9 380 vardi bir onceki kasada chipseti yanmis yaptiramadim ama HD6000 serisi kartim saglamdi isime yarar mı bu konuda

Hocam zaten CPU içinde dahili GPU var 610M o da yeterli olur hariciye gerek yok.

Hocam nasıl bir monitör önerirsiniz kakiteli bir markadan

Hocam bu ekranda ghost veya ölü piksel gibi aksilikler yaşanma ihtimali var mıdır almışken iyi olsun sıkıntı olmasın derdindeyim biraz

Olmaz hocam gayet kaliteli bir monitör.

Amacın hikayeli oyunlar ise bence 4K

Online oyunlar öncelikli ise bu.

Son düzenleme:
Hocam zaten CPU içinde dahili GPU var 610M o da yeterli olur hariciye gerek yok.

Olmaz hocam gayet kaliteli bir monitör.

Amacın hikayeli oyunlar ise bence 4K

Online oyunlar öncelikli ise bu.
Hocam teşekkürler öneri icin monitör alana kadar ekran kartı ile elimdeki monitörü kullancam onun kablo girişi vga o yüzden eski ekran kartımdan görüntü almam gerekiyor çevirici vs gibi bisey varsa anca o sekilde işlemciden görüntü alırım sanırım

Hocam teşekkürler öneri icin monitör alana kadar ekran kartı ile elimdeki monitörü kullanacağım onun kablo girişi VGA o yüzden eski ekran kartımdan görüntü almam gerekiyor çevirici vs gibi bir şey varsa anca o sekilde işlemciden görüntü alırım sanırım

Neden ki CPU içindeki zaten daha yeni hem DP hem HDMI'dan görüntü alabilirsin?

Yeni konular

Geri
Yukarı