10-15K aralığında kamerası en iyi olan iPhone hangisi?

Siodhach

Hectopat
Arkadaşlar merhaba yenilerde çıkan iphoneları takip edemediğim için bu soruyu soruyorum. Bataryası gün içinde yetecek,çok fazla oyun oynamayacağım,kamera kalitesinin iyi olması lazım hem ön hem arka yani bir objenin detaylarını iyi göstersin yeter. Bunlar dışında yazılım güncellemesi almaya devam edecek,su sıçramalarına ve düşmeye karşı dayanıklı olsa çok iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum ben kendi araştırmama göre bu fiyatlara en iyisinin Iphone 11 olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir yorum sahibiyseniz bile yazarsanız sevinirim.
Not: Iphone 12 falanda önerebilirsiniz 2.el alabilirim.

Hocam o fiyat aralığında zaten en iyi seçenek iPhone 11 olur. Tabii sıfır alacak iseniz ama şahsen ben sıfır iPhone 11 tercih ederdim.

2.el olursa ne önerirsiniz hocam? İndirim yaptırabileceğim tanıdık var.

Hocam nereden alıncağına bağlı mesela Sahibinden'de o fiyat aralığında bazı satıcılarda iPhone 12 mevcut ama dediğim gibi ben 0 iPhone 11 tercih ederdim çünkü iPhone 12'nin o fiyata satılması saçma geliyor. Yani eğer güvenilir yerden bulabilirseniz iPhone 12 tercih edilebilir. Gene de burada size kalmış bir durum ama 11'in üzmeyeceğini rahatça söyleyebilirim 3 yıldır kullanan tanıdığım var ve hala eski performansında çalışıyor. Birkaç yıl daha öyle de gidecek gibi duruyor.

Hocam nereden alıncağına bağlı mesela Sahibinden'de o fiyat aralığında bazı satıcılarda iPhone 12 mevcut ama dediğim gibi ben 0 iPhone 11 tercih ederdim çünkü iPhone 12'nin o fiyata satılması saçma geliyor. Yani eğer güvenilir yerden bulabilirseniz iPhone 12 tercih edilebilir. Gene de burada size kalmış bir durum ama 11'in üzmeyeceğini rahatça söyleyebilirim 3 yıldır kullanan tanıdığım var ve hala eski performansında çalışıyor. Birkaç yıl daha öyle de gidecek gibi duruyor.
Benim tanıdığım telefoncu var bir şey olursa garantisi orası ve tanıdık olduğu için uygun fiyattan verebilir 12'yi. Yani hocam 0 ürün bende çok isterim fakat güncelleme ve uzun yıllar gidebilme konusunda 11'in benim istediğim kadar ömrü olacağını düşünmüyorum. Ben bu telefonu 3-4 sene kullanmak isterim. Biliyorum 4 sene biraz fazla gelebilir 3 yıllık telefon için ama bari telefon fiyatları artmadan alayımda sonradan almak zor olur. Ondan dolayı 2.el 12'de düşündüm bir daha kaç sene sonra alınır oda var. Neyse hocam teşekkürler önerin için adam bana 12'yi ucuzdan söylerse alırım ama tabi ki sıfır daha mantıklı.

Benim tanıdığım telefoncu var bir şey olursa garantisi orası ve tanıdık olduğu için uygun fiyattan verebilir 12'yi. Yani hocam 0 ürün bende çok isterim fakat güncelleme ve uzun yıllar gidebilme konusunda 11'in benim istediğim kadar ömrü olacağını düşünmüyorum. Ben bu telefonu 3-4 sene kullanmak isterim. Biliyorum 4 sene biraz fazla gelebilir 3 yıllık telefon için ama bari telefon fiyatları artmadan alayımda sonradan almak zor olur. Ondan dolayı 2.el 12'de düşündüm bir daha kaç sene sonra alınır oda var. Neyse hocam teşekkürler önerin için adam bana 12'yi ucuzdan söylerse alırım ama tabii ki sıfır daha mantıklı.

Rica ederim hocam umarım istediğiniz modeli alabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba yenilerde çıkan IPhone'ları takip edemediğim için bu soruyu soruyorum. Bataryası gün içinde yetecek, çok fazla oyun oynamayacağım, kamera kalitesinin iyi olması lazım hem ön hem arka yani bir objenin detaylarını iyi göstersin yeter. Bunlar dışında yazılım güncellemesi almaya devam edecek, su sıçramalarına ve düşmeye karşı dayanıklı olsa çok iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum ben kendi araştırmama göre bu fiyatlara en iyisinin iPhone 11 olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir yorum sahibiyseniz bile yazarsanız sevinirim.
Not: iPhone 12 falanda önerebilirsiniz 2.el alabilirim.

Bu bütçede en iyisi iPhone 11.çok iyi kamera istiyorsan bütçeyi arttırıp ikinci el iPhone 12 Pro almanı tavsiye ederim. Şu anda 12 Pro'dan yazıyorum. Kamera dahil birçok noktada çok iyi bir kalite sunuyor.

Geri
Yukarı