10-16 bin TL arası laptop onerisi

apocalyx

Hectopat
Merhaba ben üniversiteye gideceğim bu sene o yüzden laptop alma arayışına girdim bütçem yukarıda yazdığı gibidir işlemci ve anakart birlikte olan laptoplar varmış galiba 12 13K civarlarında APU diye geçiyor onları önerir misiniz? Önerirseniz tavsiye ettiğiniz modelleri atabilir misiniz? Bir de oynayacağım oyunlar CS Valorant LoL FM HOI4 falan oynayacağım en büyük oyun FIFA 24 bunları da göz önünde bulundurarak tavsiyelerinizi alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

İkinci ele bakmanızı tavsiye ederim.

taksitle almam lazım o yüzden ikinci el uymuyor bana
Bin tl kadar daha çıkarsan GTX 1650 laptop alabilirsin hocam.
Hatta bazen N11 de yüksek fiyatlara falan kupon geliyor o kuponla bakmadım alınabiliyorsa dediğiniz fiyatlara yaklaşır.

En az 17 binlere çıkmadığınız sürece o listeden FIFA'dan feragat etmelisiniz.

Bin tl kadar daha çıkarsan GTX 1650 laptop alabilirsin hocam.
Hatta bazen N11 de yüksek fiyatlara falan kupon geliyor o kuponla bakmadım alınabiliyorsa dediğiniz fiyatlara yaklaşır.
Bunla dediğim oyunları sıkıntısız bir şekilde oynabilirim dimi acaba internette test videosu falan var mı bir araştırayım teşekkür ederim tavsiyeniz için

Attığım laptobun hatırladığım kadarıyla aynı kasa ve aynı özelliklerde Ryzen5 5500U işlemcili olanı vardı. Ekran kartı GTX 1650 yine bulabilirseniz sıfırı daha uyguna gelir. Fakat bayadır görmedim sıfırını.

En az 17 binlere çıkmadığınız sürece o listeden FIFA'dan feragat etmelisiniz.
Fifadan galiba feragat edebiliriz hocam ya çok vaktimin olacağını sanmıyorum geçen sene hazırlıktı bu sene bölüme geçtim. galiba çok oyun oynayamam ama güçlü bir bilgisayarım olsun istiyorum böyle 3 4 sekme açık olunca kasmasın beni mahcup etmesin

Benim laptopumda GTX 1650 var. FIFA 23'ü gayet rahat oynuyorum. 24'de oynanır bence. Ama arkadaşın attığı laptopun işlemcisi çok eski fakat bu bütçede normal yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı