10-20 bin TL arası telefon önerisi

Bütçe
10.000-20.000
İlk olarak s20 fe tercih etmenizin sebebi fiyat makası mıdır? Yoksa başka sebepleriniz de var mıdır?
Bu donanıma bu fiyatta başka telefon yok.Az biraz ısınma problemi var o da çok ağır oyun oynandığında oluyor.

Iphone 11 önerecektim ancak fiyatı 22 bin TL olmuş. 2. el bulabilirsiniz.
Eğer Android'e geçecekseniz Samsung dışında pek önermiyorum. Belki Xiaomi olabilir, Miui arayüzü harikadır. Xiaomi'den en son Mi5 cihazını almıştım 1100 TL'ye. Zamanının tüm amiral gemisi modellerine kafa tutuyordu, şu an nasıldır bilmiyorum.

Neden kral POCO F5 kullanıyorum 1 aydır hiçbir şikayetim yok.

Özelden atayım kral olur mu şu an pek çektiğim fotoğraf yok.
1 sene konu atmaya başlarsın dostum.Şikayetvar'da çok konu var POCO'larla ilgili.F4 GT ve F5 kullanan arkadaşlarımda sorun yaşıyorlar WhatsApp'da falan aşırı kasıyor.

Herkes aynı öneriyi yapıyor s20 fe s21 fe 😂😂 kardeşim bataryaları 6 saat ekran süresi veriyor ne s20 si. S20 fe zaten güncelleme olarak bitmiş bir telefon. 2020 yılında çıkmış telefonu insanlara hala öneriyorlar. Kardeşim senin için oyun sorun değilse bataryası ve kamerası iyi olan telefon bak. Zaten şu fiyat bandındaki her telefon gündelik işleri sosyal medyayı rahatlıkla donmadan kaldırıyor.

Herkes aynı öneriyi yapıyor s20 fe s21 fe 😂😂 kardeşim bataryaları 6 saat ekran süresi veriyor ne s20 si. S20 fe zaten güncelleme olarak bitmiş bir telefon. 2020 yılında çıkmış telefonu insanlara hala öneriyorlar. Kardeşim senin için oyun sorun değilse bataryası ve kamerası iyi olan telefon bak. Zaten şu fiyat bandındaki her telefon gündelik işleri sosyal medyayı rahatlıkla donmadan kaldırıyor.
Xiaomi Note 12 alsın o zaman ya da Vivo Y35.Redmi Note 10 Pro'da alabilir.Tabii 1 sene sonra telefonu kırıp atmak istiyorsa.

Geri
Yukarı