10.500 TL bütçe için telefon önerisi

Bütçe
10500

Caner.Gn

Decapat
Selam arkadaşlar, dün A52s modelini almayı düşünüyordum piyasada Trendyol'da 10.200 civarinda, bugün fikir almak amaciyla alisveris merkezine gittiğimde satis temsilcisi kafami allak bullak etti, 10-10.5k civarinda bütçem var A52sden daha iyi bir telefon öneriniz varsa cevabinizi bekliyorum, saygilarimla 🙏

Selam arkadaşlar, dün A52s modelini almayı düşünüyordum piyasada Trendyol'da 10.200 civarinda, bugün fikir almak amaciyla alisveris merkezine gittiğimde satis temsilcisi kafami allak bullak etti, 10-10.5k civarinda bütçem var A52sden daha iyi bir telefon öneriniz varsa cevabinizi bekliyorum, saygilarimla 🙏

Snapdragon'lu S20 FE öneririm.

Bütçe 100 200 TL esnerse Samsung S20FE Snapdragon.

Snapdragon'lu S20 FE öneririm.

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim, A52sden önce S21 FE düşünüyordum fakat kullanan insanların yorumlarına baktığımda bataryasının çok hızlı bittiğini gördüm ve kamera çözünürlüğü düşük olduğu için tereddüte düştüm, S20 FE'de de buna benzer bir sorun çıkar mı, bu arada A52s S20 feden daha yeni model ve ikisi de Snapdragon işlemcili, bir kere alıyorum 5-10 yıl kullanıyorum aldığım cihazı, pişman etmez mi 12 MP kamera?

Yeni konular

Geri
Yukarı