10.500₺'ye sistem önerisi

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Arkadaşlar selam. Konu başlığında belirttiğim bütçeye uygun sistem toplamak istiyorum. Ekran kartı olarak NVIDIA tercihim fakat işlemci konusunda kararsız kaldığımı dile getirmek istedim. Sistemi tamamen oyun oynamak için topluyorum oyun performansı için bir sistem önerisine açığım. İşlemci olarak Ryzen 5 3600 düşünmüştüm daha farklı öneriniz varsa açığım. Bu sisteme monitörde dahil edeceğim 144Hz bir monitör olacak. Normalde hazır Gaming sistemler daha uyguna geliyor fakat ben sıvı soğutma vs eklemek istiyorum bu yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum.

@AsakaXenshi
O zaman önerim bu şekilde olacaktır, 3600 için sıvı soğutma gerçekten gerekli değil. Koyduğum kasanın hava akışı iyi diye stok soğutucuyla bir sıkıntı yaşamazsınız.
ss391.PNG

@AsakaXenshi
O zaman önerim bu şekilde olacaktır, 3600 için sıvı soğutma gerçekten gerekli değil. Koyduğum kasanın hava akışı iyi diye stok soğutucuyla bir sıkıntı yaşamazsınız.
Eki Görüntüle 546475

Teşekkür ederim ellerine sağlık sıvı soğutmayı görsel açıdan istiyordum aslında.
İncehesap'ta var düzenleme aslında ama sizin alacağınız üründe olmayabilir link atabilir misiniz?
Sanırsam vazgeçtim oradan bakmaya.
@AsakaXenshi
Eki Görüntüle 546475

Ryzen 7 2700X ile arasında kalmıştım bu işlemcinin ama sanırsam oyun için bu işlemci daha performanslı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı