10.9.2 USB olmadan boot sorunu

Hakan Civanlı

Hectopat
Makaleler
1
Herkese merhaba. EN TK85 model laptobuma 10.9.1 raw kurdum. Gayet başarılı şekilde çalışıyor. 10.9.2 ye app storedan güncelledim. Ekran kartı kextleri dışında bir sıkıntı olmadı. Ancak ne chameleon ne chimera nede clover ile boot yapamıyorum. Usb olmadan boot etmeyi beceremedim. Nerdeyse tüm kodları girdim terminalden ama her seferinde başarısız oldum.

Aldığım hatalar:

• boot0 error
  • boot0af error
  • boot0ss error

Bootloaderları nasıl kuruyorsunuz ? Mesela bu rehbere baktınız mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar bende aynı sorunla karşılaştım Asus N550JV var ve dual boot hiç bir şekilde yapamıyorum. Direk windows 8'den başlıyor boot menüsü gelmiyor.

Evet arkadaşlar bende aynı sorunla karşılaştım Asus N550JV var ve dual boot hiç bir şekilde yapamıyorum. Direk windows 8'den başlıyor boot menüsü gelmiyor.

Şidmi bana ilk sorudan sorulan farklı olarak burada ne sunduğunuzu bir söyler misiniz sorunun çözülmesine yönelik olarak ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı