10 bin liraya telefon önerisi

Bütçe
10.000
Evet A34'ün eksileri benim için şu anlık kamerası ve kalınlığı. Bana göre bir tık büyük ve kalın bir telefon. Daha zarif bir cihaz var mıdır?

Telefon böyle ama kalınlığına zamanla alışılır.

IMG_20230420_213954_605.jpg

Kamerası çok iyi olmasa tatmin eder.

Telefon böyle ama kalınlığına zamanla alışılır.

Eki Görüntüle 1748337
Kamerası çok iyi olmasa tatmin eder.

Ben kalınlığı Note 9, iPhone 11 gibi olan cihazları seviyorum bu bana bir tık kalın geldi ama önce bir alayım hayırlısıyla, ondan sonra kalın mıdır değil midir yorum yaparım :D
Kamera ile ilgili olarak çektiğiniz resimler varsa bakabilir miyim lütfen?

Ben kalınlığı Note 9, iPhone 11 gibi olan cihazları seviyorum bu bana bir tık kalın geldi ama önce bir alayım hayırlısıyla, ondan sonra kalın mıdır değil midir yorum yaparım :D
Kamera ile ilgili olarak çektiğiniz resimler varsa bakabilir miyim lütfen?

Ben kullanmıyorum o telefonu ve evde değilim.

A33 öneririm.
Samsung dışında yanaşmayan derim. Diğer markaların (Xiaomi dışında, onun kamerası ve tasarımları dışında telefonları güzel.) Arayüzü falan berbat. Bu fiyata da en iyi tercih A33 ama şarjı dayanmıyor çok.
A33'ü aktif kullanıyorum istediğinizi sorabilirsiniz.
Screenshot_20230420_220015_Samsung Internet.jpg

A33 öneririm.
Samsung dışında yanaşmayan derim. Diğer markaların (Xiaomi dışında, onun kamerası ve tasarımları dışında telefonları güzel.) Arayüzü falan berbat. Bu fiyata da en iyi tercih A33 ama şarjı dayanmıyor çok.
A33'ü aktif kullanıyorum istediğinizi sorabilirsiniz.
Eki Görüntüle 1748359

Hocam A33 ve A34 arasındaki farklar ne, daha doğrusu ikisinin kendine göre artıları ve eksileri neler?

Malum sitede OnePlus 9 var 7000 TL civarında satılıyor. Bu fiyat civarındaki bütün telefonları ezer geçer.

Hocam malum site dediğiniz site hangisi? Ve OnePlus modellerinin yazılımı nasıl?

OnePlus yazılımı Oxygen OS en akıcı arayüzlerden biridir hocam, saf Android gibi akıcı, ben de kullanıyorum. Malum site dediğim s...binden.com sitesi, burada yazamıyorum reklam olmasın diye. İşlemcisi Snapdragon 888 zaten tartışmasız güçlü bir işlemci.

OnePlus yazılımı Oxygen OS en akıcı arayüzlerden biridir hocam, saf Android gibi akıcı, ben de kullanıyorum. Malum site dediğim s...binden.com sitesi, burada yazamıyorum reklam olmasın diye. İşlemcisi Snapdragon 888 zaten tartışmasız güçlü bir işlemci.

Göz atacağım hocam, teşekkürler :)
Peki bu bütçede sıfır bir cihaz almak isteyen kişiye 8 Plus, A34, A33 gibi telefonlardan hangisini tavsiye edersiniz, neden?

Geri
Yukarı