10 bin TL APU sistem önerisi

İşlemci
Anakart.
RAM.
SSD.
Kasa.
PSU.
AMD R5 5500-ASROCK RX6600 Challenger-A520M-HVS-CORSAIR 16GB-512GB SSD Uygun Fiyatları ile Tebilonda
Hocam bu ikisini karşılaştırma yaparsanız hangisi daha mantıklı?

Hocam bütçe varsa tabii ki attığınız daha mantıklı. Fakat kasayı DeepCool olarak değiştirmeniz daha iyi olur Frisby PSU biraz sıkıntılı.

1683480327249.png

Hocam bütçe varsa tabii ki attığınız daha mantıklı. Fakat kasayı DeepCool olarak değiştirmeniz daha iyi olur Frisby PSU biraz sıkıntılı.

Eki Görüntüle 1770477
Tamamdır hocam sağolun varolun♥️

İşlemci
Anakart.
RAM.
SSD.
Kasa.
PSU.
Hocam bütün parçaları aldım geriye kasa kaldı ASUS PRİME AP201 almak istiyorum siz ne dersiniz?

Son düzenleme:
Hocam gönderdiğiniz parçaların hepsini aldım PSU da var kasa kaldı ASUS Prime almayı düşünüyorum.

Bunu mu aldınız hocam? Ne aldığınızı tam olarak söyler misiniz? Ne kadara aldınız? Bütçe nedir kasa için?

Bunu mu aldınız hocam? Ne aldığınızı tam olarak söyler misiniz? Ne kadara aldınız? Bütçe nedir kasa için?
ASUS Prime Ap201 Temperli Cam Micro Atx Siyah Bilgisayar Kasası Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Arkadaşımda bu kasayı kullanıyordu ve sistemime uyar diye almak istedim

Hocam sistem olarak ne alıyorsunuz ki?
Kasa olarak Deep Cool CG560 Siyah ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Bunları önerebilirim.
O kasayı alacaksanız fan da almanızı öneririm.

İşlemci
Anakart.
RAM.
SSD.
Kasa.
PSU.
Hocam attığınız sistemi hepsini aldım bir tek kasa kaldı kasada ap201 almak istiyorum

Geri
Yukarı