10 bin TL elektrikli scooter önerisi

noName12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, elektrikli scooter almayı düşünüyorum. İstanbul'da yaşıyorum ve yokuşları olan bölgeleri kullanıyorum. Yokuşlarda kalmayacak 10k civarına önereceğiniz scooter var mı?

Hocam sooter almak yerine adamakıllı bir bisiklet alsanız olmaz mı? Çünkü o paraya alacağınız scooter bayırlarda yüksek ihtimal tıkanır veya 20k gibi bir para biriktirip e bike alabilirsiniz bende 2 tane e mtb var yanı sıra kuzenimde scooter var ikisini de tecrübe ettim bisiklet her halukalde çok daha iyi.

Okula felan da gidiyorum, açıkcası katlanabilir minimal, hafif birşey arıyorum scooter görünce hoşuma gitti
Hocam sooter almak yerine adamakıllı bir bisiklet alsanız olmaz mı? Çünkü o paraya alacağınız scooter bayırlarda yüksek ihtimal tıkanır veya 20k gibi bir para biriktirip e bike alabilirsiniz bende 2 tane e mtb var yanı sıra kuzenimde scooter var ikisini de tecrübe ettim bisiklet her halukalde çok daha iyi.

Okula falan da gidiyorum, açıkçası katlanabilir minimal, hafif bir şey arıyorum scooter görünce hoşuma gitti

Ben okula 30k TL'lik e mtb ile gidiyorum okulun bahçesine kilitliyorum çıkışta minimum 1 kişi vay bisiklete bak diyor bu çok hoşuma gidiyor eğer müdür bahçeye bisiklet kilitlemeye izin veriryorsa bisiklet tercih et.

Ben okula 30k TL'lik e mtb ile gidiyorum okulun bahçesine kilitliyorum çıkışta minimum 1 kişi vay bisiklete bak diyor bu çok hoşuma gidiyor eğer müdür bahçeye bisiklet kilitlemeye izin veriryorsa bisiklet tercih et.
üniversitede öyle birşeyin olacağını sanmıyorum :)

10k ya önerebileceğin ürün var mı?

Bisiklet olaraksa Btwin markası güzeldir kendine uygun olanı seç triban serisi yarış ve yol bisikleti serisidir ben Btwin triban 300 ile triban 500SE kullandım 2 side güzel bisiklet sadece triban 300 beyaz olduğu için fazla kir çizik gösteririyor dağ için veya hybrid içinse rockrider serisini öneririm genel olarak dağ bisikletinde hidrolik disk freni olsun yarış yol ve dağ içinseb arka ruble sayısı yani dişli sayısı minimum 8 olsun.

İnternetten bakıp bana model sorabilirsin ona göre yorumlama yapmam daha iyi olur.

Çok dik rampalardan çıkabilir mi?

O sizin kondisyonunuza bağlı kimi en dik rampayı bile çıkar kimi düz yolda bile yorulur ancak yol ve yarış dağ bisikletlerine göre daha hafif olur ve bayırları daha iyi çıkar ama süspansiyon bulundurmadığı için düz ince lastik olduğu için dağ bisikleti hadar rahat olmaz. Ben sizin yerinized olsam dağ bisikleti tercih ederim çünkü İstanbul'da çok fazla trafik oluyor bazen trafikten kaçmak için kaldırıma zıplıyorum parklara giriyorum merdivenlerden iniyorum bu dediğim şeyleri yol veya yarış bisikleti ile yapamzsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı