10 bin TL elektrikli scooter önerisi

Bütçeni biraz aşıyor ancak 800W güzel bir motora sahip model var. Buradan ulaşabilirsin.

Kız arkadaşım kullanıyor, kocaman adamım İstanbul yokuşlarında bile bana mısın demiyor, iyi bir alet, bir e amortisörlü, çok da iyi olmasa da martının scooterlarında ki gibi iğrenç bir kol ve omuz ağrısı yaratmıyor, küçük küçük çukurlar ve tümseklerde miden beynine sıçrıyor gibi de olmuyor.

O sizin kondisyonunuza bağlı kimi en dik rampayı bile çıkar kimi düz yolda bile yorulur ancak yol ve yarış dağ bisikletlerine göre daha hafif olur ve bayırları daha iyi çıkar ama süspansiyon bulundurmadığı için düz ince lastik olduğu için dağ bisikleti hadar rahat olmaz. Ben sizin yerinized olsam dağ bisikleti tercih ederim çünkü İstanbul'da çok fazla trafik oluyor bazen trafikten kaçmak için kaldırıma zıplıyorum parklara giriyorum merdivenlerden iniyorum bu dediğim şeyleri yol veya yarış bisikleti ile yapamzsın.
Dağ bisikletleri yarış bisikletlerine veya yol bisikletlerine göre daha ağır oluyor, amortisörleri daha güçlü olması istanbul gibi bir yerde rahat olduğu anlamına gelmez ki dostum, ben de Carraro Daytona 930 kullanıyordum, bir arkadaşımın yol bisikleti vardı, onu yarım saat kullanmıştım kuş gibi hissettiriyordu, yağ gibi akıyordum sanki.

Bütçeni biraz aşıyor ancak 800W güzel bir motora sahip model var. Buradan ulaşabilirsin.

Kız arkadaşım kullanıyor, kocaman adamım İstanbul yokuşlarında bile bana mısın demiyor, iyi bir alet, bir e amortisörlü, çok da iyi olmasa da martının scooterlarında ki gibi iğrenç bir kol ve omuz ağrısı yaratmıyor, küçük küçük çukurlar ve tümseklerde miden beynine sıçrıyor gibi de olmuyor.

Dağ bisikletleri yarış bisikletlerine veya yol bisikletlerine göre daha ağır oluyor, amortisörleri daha güçlü olması İstanbul gibi bir yerde rahat olduğu anlamına gelmez ki dostum, ben de Carraro Daytona 930 kullanıyordum, bir arkadaşımın yol bisikleti vardı, onu yarım saat kullanmıştım kuş gibi hissettiriyordu, yağ gibi akıyordum sanki.

Hocam o yağ gibi akma olayı daha üst dağ bisikletlerindede oluyor bende focus jam2 6.8 emtb var şu anda piyasası 100k TL civarı yanı sıra cannandole synepse Speed var 2010 model 8 kilo yarış bisikleti bu da 50k civarı ve focus dağ bisikleti ve normal bir bisiklete göre 3 kat daha olmasına rağmen neredeyse yarış bisikleti kadar akıyor bisiklette bütçe ne kadar artarsa performans o kadar artıyor ancak İstanbul gibi bir şehirde uzun süre yarış bisikleti kullanmak popo kanserine neden açabilir ben focus jam 2 ile yola çıkayım 200km gıkımı çıkarmadan giderim o kadar rahat bir bisiklet.

Hocam o yağ gibi akma olayı daha üst dağ bisikletlerindede oluyor bende focus jam2'e mtb var şu anda piyasası 100k TL civarı yanı sıra cannandole synepse Speed var 2010 model 8 kilo yarış bisikleti bu da 50k civarı ve focus dağ bisikleti olmasına rağmen neredeyse yarış bisikleti kadar akıyor bisiklette bütçe ne kadar artarsa performans o kadar artıyor ancak İstanbul gibi bir şehirde uzun süre yarış bisikleti kullanmak popo kanserine neden açabilir ben focus jam 2 ile yola çıkayım 200km gıkımı çıkarmadan giderim o kadar rahat bir bisiklet.

Yani doğrudur, ben hiç bisiklet gurmesi olamadım arada bir sürerim ama benim aldığım fiyat bazında ağırlık cidden önemli bir unsur, sen baya ulaşımını bisiklet ile sağlayan birisisin 100K ciddi bir rakam, şahsen ben o paraya motosiklet alma taraftarı olurdum ama. 🤣

Yani doğrudur, ben hiç bisiklet gurmesi olamadım arada bir sürerim ama benim aldığım fiyat bazında ağırlık cidden önemli bir unsur, sen bayağı ulaşımını bisiklet ile sağlayan birisisin 100K ciddi bir rakam, şahsen ben o paraya motosiklet alma taraftarı olurdum ama. 🤣

Hocam motorsikletimde vardı Yamaha virago 535 sattım :( ayrıca babam bu bisikletleri alıyor hem alım satım yapıyor hem de kullanıyor bir de babam çok eski motorculardan her türlü motora sahip olmuş bir insan motor ile kaza yaptı bir yayaya çarptı bisiklete sardı bisiklet ile öyle gidiyor şimdi bakalım.

Hocam motorsikletimde vardı Yamaha virago 535 sattım :( ayrıca babam bu bisikletleri alıyor hem alım satım yapıyor hem de kullanıyor bir de babam çok eski motorculardan her türlü motora sahip olmuş bir insan motor ile kaza yaptı bir yayaya çarptı bisiklete sardı bisiklet ile öyle gidiyor şimdi bakalım.

Bu videoda ki bisiklet mi?

Bunları 100.000 TL yapan unsur nedir cidden merakımdan soruyorum, yapısı mı, malzemeleri mi?

Bu videoda ki bisiklet mi?

Bunları 100.000 TL yapan unsur nedir cidden merakımdan soruyorum, yapısı mı, malzemeleri mi?

Bu videodaki 7.0 modeli daha üst model bizimki focus jam2 6.8 diye geçiyor. Hem elektrikli olması hem de normal bisikletlere göre vitesi freni çok kaliteli olması bu bisikletin freni amartisörü kadro sağlamlığı çoğu motorsikletten daha iyidir bu bisiklet ile 4. kattan atla hiçbir şey olmaz bir de bisiklet hobisi Türkiye'de çok pahalı bu bizim bisiklet ise TR de nadir bir model Türkiye'de 5 tane bile yoktur şu bisikletten.

Bu videodaki 7.0 modeli daha üst model bizimki focus jam2 6.8 diye geçiyor. Hem elektrikli olması hem de normal bisikletlere göre vitesi freni çok kaliteli olması bu bisikletin freni amartisörü kadro sağlamlığı çoğu motorsikletten daha iyidir bu bisiklet ile 4. kattan atla hiçbir şey olmaz bir de bisiklet hobisi Türkiye'de çok pahalı bu bizim bisiklet ise TR de nadir bir model Türkiye'de 5 tane bile yoktur şu bisikletten.

Hobi veya tüm ulaşımını bisiklete tercih edenler içinmiş ya, ben biraz baktım yurt dışı fiyatı bile pahalı, 6000 euro ila 7000 dolar arası, o fiyatlara yurt dışında ciddi motorlar var, araçlar bile var denebilir hatta. Yapısı sağlammış evet, Türkiye'de hobiciler için bile hayal gibi.

Hobi veya tüm ulaşımını bisiklete tercih edenler içinmiş ya, ben biraz baktım yurt dışı fiyatı bile pahalı, 6000 euro ila 7000 dolar arası, o fiyatlara yurt dışında ciddi motorlar var, araçlar bile var denebilir hatta. Yapısı sağlammış evet, Türkiye'de hobiciler için bile hayal gibi.

Evet bisiklet hobisi dünya genelinde pahalı ancak 2. ellerde öyle değil Amerika'da bir ara alacaktık 2. el bir bisiklet kargo ile TR'ye göre çok daha ucuza geliyordu adam satmadı bir de bu işin alım satımında çok para var bakma İstanbul gibi yerlerde böyle bisikletler göremiyoruz ama Konya gibi yerlerde çok fazla ilgi var 1 tane adam arabası ve bisikleti ile Konya'dan ta İstanbul'a geldi bisiklet takaslamak için.

Hocam o yağ gibi akma olayı daha üst dağ bisikletlerindede oluyor bende focus jam2 6.8 emtb var şu anda piyasası 100k TL civarı yanı sıra cannandole synepse Speed var 2010 model 8 kilo yarış bisikleti bu da 50k civarı ve focus dağ bisikleti ve normal bir bisiklete göre 3 kat daha olmasına rağmen neredeyse yarış bisikleti kadar akıyor bisiklette bütçe ne kadar artarsa performans o kadar artıyor ancak İstanbul gibi bir şehirde uzun süre yarış bisikleti kullanmak popo kanserine neden açabilir ben focus jam 2 ile yola çıkayım 200km gıkımı çıkarmadan giderim o kadar rahat bir bisiklet.
Yol bisikleti meşakkatlidir. Ama bastığın wattın da hakkını alırsın. Popo kısmına ise jel tayt alırsan inanılmaz rahat edersin. Uzun yol için tayt kesinlikle almalısın. Bende Carraro 927 vardı bisiklet konusunda cahilken almıştım onu çaldırınca Bianchi SLR 500 aldım. Seti de ultegraya (aynakol dura-ace) çevirdim zamanla mtb den yol bisikletine geçince yolda yağ gibi kaydığımı hissettim rüzgarı hissettim hocam.

Yol bisikleti meşakkatlidir. Ama bastığın wattın da hakkını alırsın. Popo kısmına ise jel tayt alırsan inanılmaz rahat edersin. Uzun yol için tayt kesinlikle almalısın. Bende Carraro 927 vardı bisiklet konusunda cahilken almıştım onu çaldırınca Bianchi SLR 500 aldım. Seti de ultegraya (aynakol dura-ace) çevirdim zamanla mtbden yol bisikletine geçince yolda yağ gibi kaydığımı hissettim rüzgarı hissettim hocam.

Jel tayt gerçekten rahat ancak yol bisikletime selle Royale marka bir sele takrım Almanya'dan getirtmiştim ama yine de o Full süspansiyon rahatlığını aradım ayrıca kendim bisiklet üstünde atlamayı zıplmayaı çok seviyorum yani 2 yol olsun 1'i merdiven diğeri düz yol ben merdiveni tercih ederim. Benim yarış bisikletinde 105 set var geçende babam ultegra set almış kol ve kaliper kolların vitesleri kablosuz gerçekten kaliteli ama satılmış olması lazım.

Geri
Yukarı