10 bin TL hazır sistem önerisi

• Konuyu başlatan odunq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 2B

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir arkadaş için hazır sistem kasa arıyoruz. Tek tek toplayarak daha uygun şekilde yapılabilir belki fakat bilgisayardan anlamadığı için toplu olarak alınacak. Kısıtlı zaman nedeniyle iyi kampanya beklemeye vakti yok. Bu sebeple halihazırda kampanyada olan F/P sistem takip edenler varsa paylaşabilirse sevinirim. 10bin TL gibi bir bütçe ama sabit değil artı-eksi olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam birkaç gün önce aynı fiyata 12100 ve 2060 satıldığını görünce çok makul gelmiyor yine de öneriniz için teşekkürler.

Öneri için teşekkürler.

Ekran kartı RX6600 çevresinde dolanıyorum ona yakın bir şeyler bakıyorum şimdilik.

Şu anda aşağıda verdiğim kasa olabilir diye düşünüyorum. Ekran kartı bu ayarda veya bir tık üstü olan kasa önerileri varsa paylaşılırsa sevinirim.

Son düzenleme:
Vatan güzel hazır sistemler satıyor. Acele etme 2060'lı sistem satmıştı.
Vatan bilgisayarın pek huyu değildir arada böyle bir kampanya yapmış. 2060 olan sistem satışta olsa sorgusuz sualsiz o alınacaktı ama geç kalındı. Zaman dar olduğu için bu tarz bir şey aramak adına konu açtım normalde ara sıra böyle fırsatlar çıkıyor zaten çeşitli firmalarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı