10 bin TL IPS 1080p monitör önerisi

Bu da iyi monitör ama ben AOC'den dilim yandı teknik destek ve garanti destekleri deneyimlediğim en leş firma şu güne kadar. Kendi monitörümü tamir için aynı monitör'ün 0 olanından daha fazla para istemişlerdi.
Hocam o şans işi gerçekten. Aynı kötü deneyimi diğer markalarda da yaşayanlar çok var. Monitör konusunda AOC daha üstün bence.

Hocam o şans işi gerçekten. Aynı kötü deneyimi Msi'da yaşayanlar da çok var. Monitör konusunda AOC daha üstün bence.
Hocam adamlara ekranda çizik var diye gönderdim çiziği göremediler ekranın ortasındaki parmağım boyundaki çiziği göremeyip yazılım güncelleyip geri gönderdiler. Adamlara ulaşana kadar zaten canım çıktı. Bi telefonları açmıyolar maillere cevap falan vermiyolar. Ne olduğu çok belirsiz bi işleyişti.

Hocam adamlara ekranda çizik var diye gönderdim çiziği göremediler ekranın ortasındaki parmağım boyundaki çiziği göremeyip yazılım güncelleyip geri gönderdiler. Adamlara ulaşana kadar zaten canım çıktı. Bi telefonları açmıyolar maillere cevap falan vermiyolar. Ne olduğu çok belirsiz bi işleyişti.
Evet hocam baya can sıkıcıymış haklısınız ama işte hiç belli olmuyor servis konusu. Bugün memnun kaldığımız servis yarın başkasına sıkıntı çıkarıyor. Şans işi gibi bir şey oldu servis konusu.

Konu çok uzamış.
Konu sahibi bana ne istiyor ve ne kadar bütçesi var belirtirse yardımcı olmaya çalışırım.
Etiket aldığım için geldim. 👍
10bin TL bütçem var 2K IPS bir monitör istiyordum ve ikisi arasında kaldım

Son düzenleme:
10bin TL bütçem var 2K IPS bir monitör istiyordum ve ikisi arasında kaldım.

AOC tarafından AOC Q27G4X Monitör bu.

MSI tarafından MSI 27" MAG 274QRFW 180Hz 1ms(GtG) HDMI DP Adaptive-Sync HDR400 QHD Rapid IPS Beyaz Pivot Gaming Monitör | ITOPYA bu.

Baktığın Dell'de alınabilir.

Geri
Yukarı