10 bin TL kamera odaklı telefon önerisi

Onlarda devrede parca degisimi yapiliyor. OP 9'da cihaza mudahale edilmiyor. Uzaktan baglanip sizin verdiginiz IMEI'yi atiyorlar cihaza. Siz vermezseniz kendiler de atabiliyor.
Devrede parça değişimi değil,direnç değişimi yapılıyor. RSA kilidi olduğu için yazılımsal bir yolla repair mümkün değil.

Devrede parça değişimi değil,direnç değişimi yapılıyor. RSA kilidi olduğu için yazılımsal bir yolla repair mümkün değil.

Direnc degisimine garanti vermiyorlar diye biliyorum. Yaptiranlar var oyle bir sey olani da gormedim ama Ahmet Mardin ve Emin Yilmaz gibi yerler riskin alicaya ait oldugunu soyluyor diye biliyorum. Hatta hepsi yapmiyor da olabilir. Parca degisiminden kastim aslinda direnc degisimiydi de adini hatirlayamadim bir turlu.

Biraz geç kalmışsınız hocam. Temmuz ayında 10.000 bin küsürdü.
Maalesef parayı daha yeni denkleştirebildim.
Bu bütçeye madem yurtdışı cihaz alınıp Repair kayıt yapılacak. Mi 11 Ultra alınabilir.
Mi 11 Ultra çok büyük ve kaba geldi gözüme.
Direnc degisimine garanti vermiyorlar diye biliyorum. Yaptiranlar var oyle bir sey olani da gormedim ama Ahmet Mardin ve Emin Yilmaz gibi yerler riskin alicaya ait oldugunu soyluyor diye biliyorum. Hatta hepsi yapmiyor da olabilir. Parca degisiminden kastim aslinda direnc degisimiydi de adini hatirlayamadim bir turlu.
Direnç değişimine de gönlüm razı değil. Sıfır cihaza müdahale yaptırmaya değmez gibi.

Maalesef parayı daha yeni denkleştirebildim.

Mi 11 Ultra çok büyük ve kaba geldi gözüme.

Direnç değişimine de gönlüm razı değil. Sıfır cihaza müdahale yaptırmaya değmez gibi.
S21 ve ya S20 FE almanız iyi olacaktır o zaman. Şimdiden hayırlı olsun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı