10-15 bin TL sosyal medya ve kamera odaklı telefon önerisi

Bütçe
15000
Bu fiyat aralığında hem fotoğraf kalitesi iyi olan S21 FE var kesinlikle öneririm.
Exynos 2100 kullanıyor ve başarılı çip.
A54 veya A73 pek mantıklı değil zaten S21 FE'nin kamerası daha iyi bunlardan.
Honor 70, Realme GT 2 vs falan da var ama S21 FE daha üstün özelliğe sahip ön ve arka kamera 4K 60FPS, OIS, Premium özellikler(kablosuz şarj, Wireless Power sharing, telephoto...)
Açık ara S21 FE daha mantıklı.
Kardeşimde bu telefon var ama bataryasından pek memnun değil.

Kardeşimde bu telefon var ama bataryasından pek memnun değil.
Ortalama 7 saat ekran süresi veren bir telefon bir telefon için gayet ideal süre oyun oynarsa tabi memnun kalmaz.
Bir telefondan ne kadar ekran süresi beklenebilşr ki 9-10 saat mi S serisi bir telefon ortaya karışık kullanımda ortalama 7 saat ekran süresi verir ve gayet yeterli.

Ortalama 7 saat ekran süresi veren bir telefon bir telefon için gayet ideal süre oyun oynarsa tabii memnun kalmaz.
Bir telefondan ne kadar ekran süresi beklenebilşr ki 9-10 saat mi s serisi bir telefon ortaya karışık kullanımda ortalama 7 saat ekran süresi verir ve gayet yeterli.

Oyun oynamıyor daha çok Instagram, Spotify falan. Kendisi hemşire günü hep hastanede geçiyor. Hatta bugün ayarlardan sıfırladı ekran süresini test ediyoruz şu anda. Gün sonu daha net karar veririz ama diğer hemşire arkadaşta S20FE var o bataryadan memnun.

Oyun oynamıyor daha çok Instagram, Spotify falan. Kendisi hemşire günü hep hastanede geçiyor. Hatta bugün ayarlardan sıfırladı ekran süresini test ediyoruz şu anda. Gün sonu daha net karar veririz ama diğer hemşire arkadaşta S20FE var o bataryadan memnun.

S20 FE ile S21 FE 4500 mAh ve Exynos 2100 Snapdragon 865e göre daha verimli transistör farkı ben S20 FE kullanıyorum 7 saat ekran süresi alıyorum memnunum.
S21 FE'den de alınacak ekran süresi ortalama 7 saat.

S20 FE ile S21 FE 4500 mAh ve Exynos 2100 Snapdragon 865e göre daha verimli transistör farkı ben S20 FE kullanıyorum 7 saat ekran süresi alıyorum memnunum.
S21 FE'den de alınacak ekran süresi ortalama 7 saat.

O kadar çok telefon var ki insanın aklı karışıyor. Daha doğrusu benim gibi bu konuda bilgisi olmayan insanlar için çok karmaşık. Karar verilmiyor maalesef. Bunun temel noktası ekonomi tabii biraz da. Çünkü bu paralar verilince 3-5 sene kullanmak şart.

Geri
Yukarı