10 bin TL laptop önerisi

Ben de bundan alacaktım da zam geldi ;( İşlemcisi güzel. 6 çekirdek olması lazım. Rog 8 çekirdek diye önerdim ama 6 çekirdek te yeter.

Bu arada attığınız Monster 1 ay önce 8700 falandı galiba biraz daha beklerseniz birdaha inebilir.

Bu arada attığınız Monster 1 ay önce 8700 falandı galiba biraz daha beklerseniz birdaha inebilir.
Hocam kur değişikliğini fırsat bilip ürünlerin fiyatlarını yukarı çekecekler. Nerede görülmüş kurla birlikte inen ürünler ? Çıktığında yeni etiketi basıyorlar ama düşünce üç maymuna oynuyor her firma...

O Tuf da eskiden 9500 felandi bir zam geldi 11000 lere çıktı şimdi yeniden inmiş bence acele edin.
düzeltme (diğer serideki modelde oldu bu)
Haklısınız ...
O zaman ısınma yapmaz

Okulum başlıyor almak istiyorum monsterda stok sorunu oluyor sürekli
Monster inebilir dedim öneriyorum demedin bu arada. Monster alırken 2 kere düşünün.

O Tuf da eskiden 9500 felandi bir zam geldi 11000 lere çıktı şimdi yeniden inmiş bence acele edin.
düzeltme (diğer serideki modelde oldu bu)

Haklısınız ...
Şu bakımda olur tabi. Sözde* indirim yapılıyor. Ben o zamandan aldım Laptopu, indirim kalktı 12Bin TL'ye dayandı aynı ürün. İndirim kovalamak gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…