10 Bin TL Masaüstü Bilgisayar Önerisi

Bütçe
10.000
Pardon MAK key nedir acaba ilk defa sizden duydum? Bende şuan home single language sürümü var w10. Pro için 10 20tl lik key alacağım da öneriniz var mı sağlam bi yer?
Forumda konu açarsanız alabileceğiniz yerler konusunda size yardımcı olurlar hocam. Server 2019 kullandığım için bu key'i almadım. MAK key dediğimiz olay ise şudur; tek bir anahtar çok bilgisayarda kullanılabilir. Fakat bu anahtar iptal edilebilir her an. OEM (ya da Retail) bulabilirseniz OEM ya da Retail alınız.

Forumda konu açarsanız alabileceğiniz yerler konusunda size yardımcı olurlar hocam. Server 2019 kullandığım için bu key'i almadım. MAK key dediğimiz olay ise şudur; tek bir anahtar çok bilgisayarda kullanılabilir. Fakat bu anahtar iptal edilebilir her an. OEM (ya da Retail) bulabilirseniz OEM ya da Retail alınız.
Teşekkürler bu kadar basit hocam. Neden saçma sapan gidip başka konu açıyoruz iş çok uzuyor. Anlamıyorum yav.

Monitör dahil toplam 9.318 TL yapıyor. (Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama)
Monitör: AOC G2460FQ 24'' 144 Hz 1ms (Analog+HDMI+DVI+Display) Fulll Fiyatı
1578658138464.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı