10 bin TL PC tavsiyesi

Sizce OEM sistem mi? TOPLAMA sistem mi?

• Oy verenlerin toplamı
    24
Hocam bende sizin yazdiklarinizi gösterdim ama bekleyemem diyor almasi gerekiyormuş ayni fiyata başka sistem önerebilir misiniz veya bu sistem şu anda alınır mı?
Bekleyemeyecekse BBL-GAMER iyi bir seçenek olabilir. Tek eksiği Ventus model bir soğutma. Diğer bileşenler ortalama iyidir.

Bekleyemeyecekse bbl-gamer iyi bir seçenek olabilir. Tek eksiği Ventus model bir soğutma. Diğer bileşenler ortalama iyidir.

Teşekkürler hocam. Arkadaşım çok bilgisayardan anlayan bir insan değil bende ona yardımcı oluyorum bende bilmiyorsam Google'a soruyoruz hocam Ventus soğtumanın fazla bir dezavantajı olur mu?
Bir de hocam beyaz kasayi beğenmemiş buzdolabi gibi duruyor dedi😂
Aynı kasanın siyah modeli varmış onu seçecekmiş sizce kasa nasıldır bu markayı pek duymadim genelde bu fiyatlarda bilgisayar bakmiyordum pek o bakiyordu bende bütçemi arttirip bakmaya başlamiştim WhatsApp'dan attim ona bunu size de sormak istedim kasa iyi bir kasa mıdır?

Teşekkürler hocam. Arkadaşım çok bilgisayardan anlayan bir insan değil bende ona yardımcı oluyorum bende bilmiyorsam Google'a soruyoruz hocam Ventus soğtumanın fazla bir dezavantajı olur mu?
Bir de hocam beyaz kasayi beğenmemiş buzdolabi gibi duruyor dedi😂
Aynı kasanın siyah modeli varmış onu seçecekmiş sizce kasa nasıldır bu markayı pek duymadim genelde bu fiyatlarda bilgisayar bakmiyordum pek o bakiyordu bende bütçemi arttirip bakmaya başlamiştim WhatsApp'dan attim ona bunu size de sormak istedim kasa iyi bir kasa mıdır?
NZXT ülkemize gireli çok olmadı bilmemesi normal. Kasa iyi bir kasa diye biliyorum. Ventus model MSI kartların en giriş seviye soğutması. Şu anki piyasada bir kaç derece sıcaklık feda edilebilecek bir şey.

Geri
Yukarı