10 bin TL Toplama bilgisayar tavsiyesi

Yahyabeyy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar almayı düşünüyorum. Sadece kasa 10 bin TL de bütçem var bana yardımcı olabilir misiniz? Fiyatına göre en iyi bileşenler olursa sevinirim teşekkürler şimdiden ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
2X:

10,378 TL tutuyor bu sistem.

2X:

10,378 TL tutuyor bu sistem.

Bana uymaz bu sistem RX 6500 almam yine de teşekkür ederim keşke kendi sistemini topluyormuş gibi birisi yardımcı olsa.

Bana uymaz bu sistem RX 6500 almam yine de teşekkür ederim keşke kendi sistemini topluyormuş gibi birisi yardımcı olsa.
Bu bütçede sıfır olarak daha iyi bir sistem toplayamazsınız. Kendime sistem topluyormuşum gibi yardımcı olmaya çalışıyorum, o konuda şüpheniz olmasın.

2. el alacaksanız amenna, daha iyi bir sistem toplanabilir.

Bu bütçede sıfır olarak daha iyi bir sistem toplayamazsınız. Kendime sistem topluyormuşum gibi yardımcı olmaya çalışıyorum, o konuda şüpheniz olmasın.

Bakn 1800TL bir anakarta verilmez B450 anakart tercih edilir ayrica RX 6500 için Donanım Arşivi'nin videosu var onu izle. Son olarak sistemi kendine topluyormuş gibi topluyorsan bilgisayarda RAM olmadan çalışmıyor maalesef. Neyse boş ver gitsin iyi günler.

Bakın 1800TL bir anakarta verilmez B450 anakart tercih edilir ayrica RX 6500 için Donanım Arşivi'nin videosu var onu izle. Son olarak sistemi kendine topluyormuş gibi topluyorsan bilgisayarda RAM olmadan çalışmıyor maalesef. Neyse boş ver gitsin iyi günler.
Bütçenize uygun olarak işlemciyi yüksek, kaliteli önermek istediğimden dolayı 12100F önerdim. Haliyle 1700 pin anakart gerekiyor bu işlemciye. 1700 pin anakartlar en ucuz 1800 TL'den başlıyor.

Sistemin RAM olmadan çalışmayacağını tabii biliyorum. Bu RAM'den 2 adet alınması gerektiğini belirttim. Herhalde gözünüzden kaçtı.

Yeni konular

Geri
Yukarı