10 bin TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

Tarum980

Hectopat
Makaleler
4
Selam arkadaşlar. Şu an ASUS ROG theta electrect kablolu kulaklık kullanıyorum. Epos sennheiseer gsp 670 kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum. Fakat baktım 4 sene önce filan çıkmış ürün. Tereddütte kaldım. Genelde Valorant oynuyorum. Sizce bu ürünü alabilir miyim? Ya da kullanıp çok beğendiğiniz kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe 10k.

Selam arkadaşlar. Şu an ASUS ROG theta electrect kablolu kulaklık kullanıyorum. Epos sennheiseer gsp 670 kablosuz kulaklık almayı düşünüyordum. Fakat baktım 4 sene önce filan çıkmış ürün. Tereddütte kaldım. Genelde Valorant oynuyorum. Sizce bu ürünü alabilir miyim? Ya da kullanıp çok beğendiğiniz kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe 10k.
Hocam çoğu profesyonelinde kullandığı logitech g pro x wireless modeli var kablolusunu denemiştim iyi kulaklıktı. Baya sevilen bir model

Ses kasmada yön ve mesafa tayininde Steelseries Arctis serisi iyi deniyor. Steelseries Arctis 7 veya 9 serisi işini fazlasıyla görür.

Evet. Kablolu daha iyi. Ben zaten ROG theta electret kullanıyorum. Cok memnunum. Ya masa da kablo gormek istemediğim için kablosuz almakta istiyorum.

Ben kulak içi kullanıyorum artık hafif ve çok konforlu 0 ağrı ileride Sennheiser'in kulak içi kulaklığını alacağım.

Steelseries Arctis Nova serisi yeni çıktı ama eski seriye göre daha kötü diyorlar. O yüzden Arctis 7 Arctis 9 gibi modelleri önerdim. Fikir sahibi olman için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya göre güncel Steelseries Arctis Nova 7 gayet iyi görünüyor. Bluetooth ve Wireless aynı anda çalışabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı