10 bin TL'ye oyun laptopu önerisi

Excalibur servis olarak nasıl peki
Knk excalibur alacağına arkadaşın attığı mis gibi makina excalibur bu fiyata hâlâ GTX 1650 satıyor.Ben indirimden rtx 3050 monterı 9 e aldım memnunum ama şuan game garajın sattığı fiyata 3050 bile yok değil ti.Sen bilirsin ama madem alacaksın kaçırma derim yoksa indirimde bile bu fiyata anca 3050 alırsın.

Bütün elektronik ürünlerin Türkiye sınırları içerisinde 2 sene garantisi oluyor zaten. Bahsettiğiniz seri biraz problemli performansı düşük. Kasa kalitesi de iyi değil.

Knk excalibur alacağına arkadaşın attığı mis gibi makina excalibur bu fiyata hâlâ GTX 1650 satıyor.Ben indirimden rtx 3050 monterı 9 e aldım memnunum ama şuan game garajın sattığı fiyata 3050 bile yok değil ti.Sen bilirsin ama madem alacaksın kaçırma derim yoksa indirimde bile bu fiyata anca 3050 alırsın.
10 bine 1650 satılıyor heryerde hane Graz 3050 satması çok iyi ama başka kusurlari olabilirmi

10 bine 1650 satılıyor heryerde hane Graz 3050 satması çok iyi ama başka kusurlari olabilirmi
Knk o biraz şans işi ama kaliteli marka zaten MSI ile anlaşması var.Yani o paraya bu devirde zaten çok manyak kalite bekleme ki en fazla bu kadar olur monster kullanıyorum lenevo da kullandım yaklaşık aynı paraya. Pek bir farkı yok hatta monsterın ekran arka kapağı alüminyum.

Bunu öneririm:

MSI kasa kullanıyor. İşlemcisi ve ekran kartı gayet iyi. Daha önce bu firmadan ekran kartı almıştım. Forumda da gayet önerilen ve olumlu dönüşler alan bir firma.

Geri
Yukarı