10 cm astronot ve 10 cm benekli kedi balığı takas edilir mi?

japonbesliyorum

Femtopat
Daha fazla  
9 tane Japon, 1 vatoz karşılığında 10 cm astronot bir de benekli kedi balığı alıyorum. Sizce mantıklı bir takas mı? Mevcut akvaryum 25 litre büyütüp 200 litre alacağım. Astronot ile benekli kedibalığı bir süre idare eder mi? Ayrıca ne ile besleyeyim?

9 tane Japon, 1 vatoz karşılığında 10 cm astronot bir de benekli kedi balığı alıyorum. Sizce mantıklı bir takas mı? Mevcut akvaryum 25 litre büyütüp 200 litre alacağım. Astronot ile benekli kedibalığı bir süre idare eder mi? Ayrıca ne ile besleyeyim?
Astronot ve Kedi Balıkları aynı yerde beslenmemeli. İkisinden biri tercih edilmeli. Astronot daha göze hitap eden bir balık bence. Dümdüz cama cam akvaryumda dekorsuz sadece az biraz kumla bakacaksanız bu balıkları hiç almayın derim. Japonlarınız iyi cinslerse onlar daha keyifli canlılar.

Astronot ve kedi balıkları aynı yerde beslenmemeli. İkisinden biri tercih edilmeli. Astronot daha göze hitap eden bir balık bence. Dümdüz cama cam akvaryumda dekorsuz sadece az biraz kumla bakacaksanız bu balıkları hiç almayın derim. Japonlarınız iyi cinslerse onlar daha keyifli canlılar.

Japonlarımın cinslerini bilmiyorum. Her türlü var ama benim bahsettiğim red tail CAT fish değil benekli olan. Aynı boydalar beraber büyümüşler en azından bir süre edemez miyim?

Hayır kesinlikle.

Çocuk onları teklif ediyor ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Japonlar belli süreden sonra sıkar ama ciklet gibi türleri astronot tetra gibi balıklar ile besleyebilirsiniz çok daha güzel olur
2 astronota karşı yapıcam yaparsa bozabilirimde bozmayabilirimde internette gördüğüm birkaç kaynakta sorun olmaz dedi 1 ay falan götürsünler büyük akvaryuma geçeceğim oscarın yanınada ciklet alacağım kedi balığı cikletlere birşey yaparmı

Japonlar belli süreden sonra sıkar ama ciklet gibi türleri astronot tetra gibi balıklar ile besleyebilirsiniz çok daha güzel olur
İlk kurduğumda herhalde japondan başka balık beslemem dedim sonra sıktı

İlk kurduğumda herhalde japondan başka balık beslemem dedim sonra sıktı

Yeni konular

Geri
Yukarı