10 GB ve üstü mobil paket önerisi

poseidoNNKar1

Decapat
Daha fazla  
Türk Telekom üyeliğim yakında bitiyor Türk Telekom 25 GB interneti 300 TL'ye veriyor ama ben bu kadar para vermek istemiyorum 4 kişi değişceğiz internet paketini. 22 yaşında olduğumdan dolayı çoğu genç paketini alabiliyorum 250 TL'den fazla olmasın önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ben 24 GB paketi 280 TL'ye alıyordum. Bugün bitti ve faturalı tarifeye geçtim. 25 GB internet 180 TL. Bir düşünün derim.

Normal uygulama üzerinden tarifelere bakmak yerine bilgisayardan Online İşlemler sayfasını açıp oradan bakın. Uygulamada gözükmeyen birçok tarife orada gözüküyor.

Ben 24 GB paketi 280 TL'ye alıyordum. Bugün bitti ve faturalı tarifeye geçtim. 25 GB internet 180 TL. Bir düşünün derim.

Normal uygulama üzerinden tarifelere bakmak yerine bilgisayardan Online İşlemler sayfasını açıp oradan bakın. Uygulamada gözükmeyen birçok tarife orada gözüküyor.
Tamamdır Buna bakacağım

Ben 145 ödüyorum 25 GB. Türk Telekom.
Hocam ne zaman yaptırdınız.

Faturasızdan faturalıya mı geçiş yaptınız? Ondan olabilir mi bende gözükmüyor

Ben 5-6 ay oluyor tarife değişmistim belki ona özeldir.
Muhtemelen.

Vodafone kullanmanızı öneririm birçok avantajı var.
Hocam siz ne kullanıyorsunuz

Faturasızdan faturalıya mı geçiş yaptınız? Ondan olabilir mi bende gözükmüyor.

Evet, faturasızdan faturalıya geçiş yaptım. Önce elimdeki paketi iptal ettim sonrasında bilgisayardan istediğim faturalı tarifeyi bulup ona geçtim.

Hocam 8+8 vodafoneda o nasıl? Genç bütçe dostu

@poseidoNNKar1, daha önce Vodafone kullanmadım. O yüzden bir şey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı