10 günde 1000 GB veri yazımı

Diskte problem olabilir, ilk sorunu da değilmiş zaten.

Bana mı dediniz?

Elemanın teki yorum yapmak için yorum yapıyor, boş yorum yapma dedim, ban yedim 1 gün ondan böyle.
"Nasıl? 10 günde 1000 GB? Bu GB ne bu kadar? Hosting falan yapıyorsunuz da haberiniz mi yok?"
Anlamında söyledim.

Bana mı dediniz?

"Nasıl? 10 günde 1000 GB? Bu GB ne bu kadar? Hosting falan yapıyorsunuz da haberiniz mi yok?"
Anlamında söyledim.

Yok hocam ayrı bir konu size demedim. Hayır hosting falan hiçbir şey yapmadım.

En kral SSD'leri Samsung üretiyor. Ama pahalı gelirse SanDisk Ultra 3D SSD alabilirsiniz.

SSD Plus modelleri sorunlu diye almadım. 3D'de pahalı onun yerine Samsung alırım. Olmadı direkt iade edeceğim, bu değerler normal değil.

Hangi tarihte kullanmaya başladınız diye sormuştum. Yanlış anlamışsınız. :D

SSD'yi 31 Kasım'da kullanmaya başladım. 27 Kasım'da sipariş ettim.

Helal olsun bana, 10 gün 6 saatte 1025 GB yazmışım :D Her gün 100 GB veri yazıyormuşum Allah Allah. Bu neden bu kadar çok artıyor? 5-6 kere format attım, 3-4 kez oyun indirdim. İndirdiğim oyunların her biri 30 GB'ı geçmiyor.

Eki Görüntüle 773123

Daha 10 günde SSD sağlığı %98 iade şansım da yok. Kendi yazılımında da değerler aynı.
Diske çok hız testi yaptıysan o diske çok veri yazıyor. Benim SSD diske 1GB X5 testte 30GB veri yazılmıştı :D

Helal olsun bana, 10 gün 6 saatte 1025 GB yazmışım :D Her gün 100 GB veri yazıyormuşum Allah Allah. Bu neden bu kadar çok artıyor? 5-6 kere format attım, 3-4 kez oyun indirdim. İndirdiğim oyunların her biri 30 GB'ı geçmiyor.

Eki Görüntüle 773123

Daha 10 günde SSD sağlığı %98 iade şansım da yok. Kendi yazılımında da değerler aynı.
Bu kadar takılmanıza gerek yok, TBW ömrüne göre hesap yapan giriş seviye bir SSD.
180 TBW ömür sunmuş Patriot, fiyatına göre bir hayli fazla. "Gerçek midir?" tartışılır.
SSD zaten direkt %99 ile geliyor, kafadan hesapla 1.8 TB veriye de %1 gitmesi lazım.
Siz de 1 TB yazmışsınız, %98.9 olsa bile %98 diye gösteriyor zaten. Küsuratları almıyor.
Bu yüzden normal diyebiliriz, değere o kadar takılmayın. Sıkıntı çıkarmıyorsa kullanın.

Bu kadar takılmanıza gerek yok, TBW ömrüne göre hesap yapan giriş seviye bir SSD.
180 TBW ömür sunmuş Patriot, fiyatına göre bir hayli fazla. "Gerçek midir?" tartışılır.
SSD zaten direkt %99 ile geliyor, kafadan hesapla 1.8 TB veriye de %1 gitmesi lazım.
Siz de 1 TB yazmışsınız, %98.9 olsa bile %98 diye gösteriyor zaten. Küsuratları almıyor.
Bu yüzden normal diyebiliriz, değere o kadar takılmayın. Sıkıntı çıkarmıyorsa kullanın.
Tamam oda problem değil. 1000 GB veri nasıl yazdım ben ?

Yeni konular

Geri
Yukarı