Recep Baltaş'tan MLD marka SSD incelemesi talep ediyorum

İnceleme olmalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    124
SSD incelemelerinde özelliklerini söyleyip geçmiyoruz. Başka yayınlar ile karıştırmış olabilirsiniz. Yıl süren testler yapıyoruz sürekli teste gelen ürünlere. NVMe SSD'lere de bazen bir gün süren, hatalarının giderilmesine bizzat katkıda bulunduğumuz yazılımlarla kapsamlı testler yapıyoruz.

Örnekler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca testi halen daha devam eden bir JD SSD ve testi biten, videosunu yapamadığımız Crucial SSD var.

MLD markası da kendisi iletişime geçerse inceleyebiliriz ama peşinen belirteyim: Yazılımı ve Firmware güncellemesi olmayan ürünlere sıcak bakmıyoruz.

Sevgiler.

Çok iyi olur Recep Bey.

Cihazımda SATA Soketi olsa 500 liraya kıyıp test ederdim. Çok uygun piyasa şartlarına göre ve şu an bizlere uygun cihazlar lazım. @Recep Baltaş sizlerden ricam bizleri kırmayın bir test edin cihazı.

Cihazımda SATA Soketi olsa 500 liraya kıyıp test ederdim. Çok uygun piyasa şartlarına göre ve şu an bizlere uygun cihazlar lazım. @Recep Baltaş sizlerden ricam bizleri kırmayın bir test edin cihazı.

Evet konu hala geçerli. :D

Bende çok merak ediyorum. Marka kalitesi, uzun süre kullanımı içindeki parçalar vb.

Geri
Yukarı