10 gündür çalışmayan PC yavaş çalışıyor

Burak Gençoğlu

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ortalama 10 gündür bilgisayarı kaldırmıştım, fakat bugün tekrar kabloları vs takıp çalıştırmak istedim. Çalıştırdığımda bilgisayarda donmalar gereksiz kasmalar oluyordu. Sıfırladım fakat sorun geçmedi. Driver'lar güncel fakat halen yavaşlık var gereksiz. Sizce neden kaynaklı? 1-2 güne geçme gibi bir durum olur mu?

Selamünaleyküm arkadaşlar. Ortalama 10 gündür bilgisayarı kaldırmıştım, fakat bugün tekrar kabloları vs takıp çalıştırmak istedim. Çalıştırdığımda bilgisayarda donmalar gereksiz kasmalar oluyordu. Sıfırladım fakat sorun geçmedi. Driver'lar güncel fakat halen yavaşlık var gereksiz. Sizce neden kaynaklı? 1-2 güne geçme gibi bir durum olur mu?
Bilgisayarı bıraktığınız ortam tozlu ise sisteminiz ısınıyor buda yavaşlamaya sebebiyet veriyor yüksek ihtimalle sıcaklık değerleriniz nedir acaba?

Sıfırlama zaten sıkıntılı onun yerine temiz kurulum yapın.

Bende İstanbul dışına gittiğimde PC 1 - 2 ay kapalı kalıyordu. Geldiğimde yavaş çalışıyor sonra kendi kendine düzeliyor bende anlamış değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı