10 Haziran'da yoklama alınır mı?

Wegass

Centipat
Daha fazla  
Devamsızlığım şu anlık 0 ama geçen hafta 4 gün okula gitmedim yani 1 gün devamsızlığım var(girmezlerse). Sizce yarın yoklama alınır mı?

Lise 10.

Okuldan okula değişiyor hocam. Mesela bizim okul yoklama almazken, arkadaşımın okulu yoklama alacağını söyledi. Devamsızlık hakkınız varsa kullanın.

1 gün devamsızlığım var derken devamsızlık hakkından mı bahsediyorsunuz? Belge için devamsızlık sınırı yok, 10 gün özürsüz devamsızlık sınırı ise sınıfta kalmak için. Yoklama alınacağı konusu ise bence alınır, karneler çarşamba basılıyor sonuçta.

Kimi okul yoklama hiç almaz, kimi okul yoklama alır da sisteme işlemez, kimisi hem yoklamayı alır hem de sisteme işler. Bunu okulunuzun idaresine sormalısınız.

Bu hafta çarşamba gününden beri gitmedim devamsızlık girilmedi. Bence alınsa bile sisteme işlenmez. Okulunuza bağlı

Bizde geçen haftadan itibaren yoklama alınsa da sisteme girmediler, 1 gün devamsızlığım var yine gidiyorum :D

Ortalama 1000 kişilik okulda herkesin karnelerinin bir yerlerinden terler aka aka basılacağı haftada kalkıp da yoklama alıp devamsızlık girmekle uğraşmazlar. Uğraşırlarsa da sisteme işlenmez çünkü bazılarının karneleri basılmaya çoktan başlamıştır. Her sene sonu aynı konular.

Geri
Yukarı