10 metre Ethernet kablosu önerisi

Aksmaaa

Hectopat
Daha fazla  
10 metrelik bir Ethernet kablosu alacağım çünkü oyunlarda çok pingim çıkıyor. Rust'da 13K pingi gördüm iyi bir Ethernet kablosu almak istiyorum modemim ASUS marka bir modem modelini bilmiyorum. 200 TL'yi gecmezsr iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping sorunu kablosal bişey değil. Tabiki iyi kablo kullanabilirsiniz her hangii bir cat 6 kablo olabilir bu. Fakat ping sorunu internet hız testi yaparak internet hızınıza, Modem sorunu varmı ona ve bilgisayarınız da görev yöneticisinden ağ dan gelen giden veri hızına bakarak asıl kaynağı bulmanız gerekiyor.

Ping sorunu kablosal bir şey değil. Tabii ki iyi kablo kullanabilirsiniz herhangii bir CAT 6 kablo olabilir bu. Fakat ping sorunu internet hız testi yaparak internet hızınıza, modem sorunu var mı ona ve bilgisayarınız da Görev Yöneticisi'nden ağdan gelen giden veri hızına bakarak asıl kaynağı bulmanız gerekiyor.

İşlemcim Ryzen 7 5700X bu işlemci galiba Windows 11 ile uyumlu Windows 11 kurmayı bilmediğimden Windows 10'da kullanıyorum Wi-Fi'ya de Intel bir driver yükleyerek bağlandım sorun ondan olabilir mi?

İşlemcim Ryzen 7 5700X bu işlemci galiba Windows 11 ile uyumlu Windows 11 kurmayı bilmediğimden Windows 10'da kullanıyorum Wi-Fi'ya de Intel bir driver yükleyerek bağlandım sorun ondan olabilir mi?
işlemci ile uyum problemi yok windows 10 da çalışır 11 de de. windows 11 kurulumu opdate ederek yapıyorsunuz. Windows 11 update ini microsoft un sitesinden indirebilirsiniz. Wifi ile bağlanıyorsanız yavaşlık olabilir. Fakat cat 6 yani kablolu kullanım ile kullanırken wifi nizi kapatın

Yeni konular

Geri
Yukarı