10 metre Ethernet performansı

Teşekkürler. Modemi Laptop arkasına alamam maalesef. Çünkü DSL kablosu mutfakta tavana monte edilmiş durumda. Tek çare uzun ethernet. Herkese teşekkürler :D
Arkadaşlar ethernet aldım ama bu bir günür aniden kesiliyor ve ping 70 den 2000 oluyor. Nden acaba?

Teşekkürler. Modemi laptop arkasına alamam maalesef. Çünkü DSL kablosu mutfakta tavana monte edilmiş durumda. Tek çare uzun Ethernet. Herkese teşekkürler :D.
arkadaşlar Ethernet aldım ama bu bir günür aniden kesiliyor ve ping 70'den 2000 oluyor. Nden acaba?

Modem veya bina içi kablolama ile alakalıdır.
15-20 metre kablo kullanıyorum. Kesinti yaşanmıyor.

Halının altından hafif geçiyor.

WİFİ Kartım bozuk olduğu için ethernet geçtim. Ethernette WİFİ sorunu kesildi. İnternet Yok hatası alıyorum.
Bende alakasız ama dns değiştirmeden internet gelmiyordu belki bu çözümü olur(1.1.1.1 1.0.0.1) ama ping konusunu başka ethernet olmadan şuan ki ethernetten dolayı diyemem TT şu sıralar hep bir kesiyor yavaşlatıyor belki sebebi o olabilir.

Bende alakasız ama dns değiştirmeden internet gelmiyordu belki bu çözümü olur(1.1.1.1 1.0.0.1) ama ping konusunu başka ethernet olmadan şuan ki ethernetten dolayı diyemem TT şu sıralar hep bir kesiyor yavaşlatıyor belki sebebi o olabilir.
Benim şuan var. Böyle bir anda gidiyor. Sonra Discord'da sıkıntı çıkıyor. Ses'e girmiyor. İnşallah yazılımsaldır. Yeni pc alacağım zaten.

Bilgisayarıma 10 metrelik Ethernet alacağım bugün. Bizim modem mutfakta ve ara sıra oraya taşıyordum. Türk Telekom kutularından çıkan yarım metre Ethernet ile bağlıyordum ve süper verim alıyordum. 10 metre bunun yerini doldurabilir mi? Ve ayrıca halının altının kenarlarından sürükleyeceğim. Üzerine basılsa sorun olur mu?
Sorun çıkmaz, ben 20 metre kullanıyorum.

Geri
Yukarı