10 metre Type-C şarj kablosu önerisi

Hocam markası Keepro yazıyordu o markanın başka ürününe baktım yine 10 Metre Micro USB ürünü vardı bir yorum vardı yoruma baktım gerçekten 10 metre yazmış sanırım ürün doğru.

Uç uyuşmuyor hocam.
Telefon uygulamasıyla bağlantı kuruyorsun oradaki interneti alıp dağıtıyor diye biliyorum ben kabloya gerek duymuyor prize takıp çalıştırıyorsun.

Ya da şey yapabilir illa USB kablo istiyor ise Bu kabloyu alıp ucuna normla Type-C kablosunu takıpda kullanabilir.
Evet dediğiniz şey degerlendirilebilir hocam wifi güçlendirici alırsam belki interneti evde de kullanabiliriz.

@Bulut1111 hocam sanırım herhangi bir wifi güçlendirici alıp internet hızını ev içinde fulleyip kendi type-C kablom ile telefon PC arasında bağlantı kuracağım.

Son düzenleme:
Uç uyuşmuyor hocam.

Evet dediğiniz şey degerlendirilebilir hocam wifi güçlendirici alırsam belki interneti evde de kullanabiliriz.

@Bulut1111 hocam sanırım herhangi bir wifi güçlendirici alıp internet hızını ev içinde fulleyip kendi type-C kablom ile telefon PC arasında bağlantı kuracağım.
wifi güçlendiricileri bi araştır ama hemen alma bence birde ethernet portu olan bi wifi güçlendirici al alacaksan bunun gibi birşey al

Hocam bugün Teknosa'nın yerel mağazasından bakacağım.

Fark etmez benim attığım ürünü alacaktım normalde ben ama evde eski bir modem buldum kablo ile Wi-Fi dağıtıcısı olarak kullanıyorum odamızda çekmiyordu internet böyle bir çözüm bulabildim internet 5 metre uzaklıkta ama çekmiyor çok saçma.

Fark etmez benim attığım ürünü alacaktım normalde ben ama evde eski bir modem buldum kablo ile Wi-Fi dağıtıcısı olarak kullanıyorum odamızda çekmiyordu internet böyle bir çözüm bulabildim internet 5 metre uzaklıkta ama çekmiyor çok saçma.

Hocam bu Wi-Fi güçlendiricilerin olayı etraftaki bütün Wi-Fi'leri kuvvetlendirmek mi?

Hocam bu Wi-Fi güçlendiricilerin olayı etraftaki bütün Wi-Fi'leri kuvvetlendirmek mi?

Yok alıyorsun ya uygulamadan kendi Wi-Fi'ni bağlıyosun güçlendirici o Wi-Fi'ya bağlanıp kendi etrafına dağıtıyor güçlendiriyor işte çekmeyen yerlerde çekmesini sağlıyor Wi-Fi yerine o güçlendiriciye bağlanıyorsun diye biliyorum.

Yok alıyorsun ya uygulamadan kendi Wi-Fi'ni bağlıyosun güçlendirici o Wi-Fi'ya bağlanıp kendi etrafına dağıtıyor güçlendiriyor işte çekmeyen yerlerde çekmesini sağlıyor Wi-Fi yerine o güçlendiriciye bağlanıyorsun diye biliyorum.
Anladım hocam herhangi bir kablo modeme falan gitmiyor değil mi bağlamamın imkanı yok çünkü komşunun modemine.

Yeni konular

Geri
Yukarı