10. nesil işlemciye nasıl Windows 8.1 kurulur?

picarean

Hectopat
Yer
İzmir
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Kioxia M2 SSD 480 GB
Ekran kartı
Nvidia Gtx 1660
Anakart
Gigabye B560M-H
İşlemci
İ3-10100F
Bilgisayarıma Windows 8.1 kurmak istiyorum, 10.nesil işlemcilere kurulmayacağını duymuştum, nasıl kurabilirim, hiçbir yolu yok mudur?

Modlama yapmak gerek. Ayrıca Nvidia'nın Windows 7'ye verdiği son driver sürümü ve Gtx 1660'ın ilk aldığı driver sürümüne bakın uyumlu mu?

Bilgisayarıma Windows 8.1 kurmak istiyorum, 10.nesil işlemcilere kurulmayacağını duymuştum, nasıl kurabilirim, hiçbir yolu yok mudur?
Win 10 güncel olduğu için win 10 tercih edin bence hocam.

Hocam konu dışı olacak lakin oyun performansı nasıl sisteminizin
Minecraft, Valorant, Csgo, Gta 5 gibi oyunlardaki performansınızı merak ettim <3

Windows 10 güncel olduğu için Windows 10 tercih edin bence hocam.

hocam konu dışı olacak lakin oyun performansı nasıl sisteminizin.
Minecraft, Valorant, CS:GO, GTA 5 gibi oyunlardaki performansınızı merak ettim <3

Windows 11 kullanıyorum fakat Windows 8.1 sevdiğim için bir süre kullanmak istiyorum.

hocam söylediğiniz bütün oyunları Full ayarlarda çok rahat oynatıyor, FPS değerleri aklımda değil fakat YouTube"a yazdığınızda zaten çıkar.

Sürücü dosyalarına NT 6.3 girerek. Ya da 8.1 yazarak.

Hocam kusura bakmayın pek anlamıyorum, nasıl yapabilirim bir rehber veya video var mı? Modlu sürücü derken sürücüden önce ben işletim sistemini kuramıyorum kurulum ekranında takılıyor, modlama vs. yapmadığım için mi acaba?

Geri
Yukarı