10. sınıf 1. dönem konuları kadar sürede biter?

10. sınıf olarak bilgim 0. Aile içi durumlardan dolayı hiçbir şey çalışamadım adamakıllı, çalıştığımıda unuttum.

Şu an okula gitmiyorum, açık liseye geçeceğim zaten.

Aklımdaki soru şu, ben şubat sonuna kadar temel derslerdeki (Matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih, edebiyat) 1. dönem konularını bitirebilir miyim?
Günde 7-8 saat çalışacağım, (LGS zamanı yaptım, fazlasıyla verim alabiliyorum ve süreklilik sağlayabiliyorum) matematik ve edebiyata günlük 1.5 saat diğer derslere 1 saat ayırsam yetişir mi sizce konular?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam sizin alanınız mı bilmiyorum ama bakarsanız memnun olurum :)

10. sınıf olarak bilgim 0. aile içi durumlardan dolayı hiçbir şey çalışamadım adamakıllı, çalıştığımıda unuttum.

Şu an okula gitmiyorum, açık liseye geçeceğim zaten.

Aklımdaki soru şu, ben şubat sonuna kadar temel derslerdeki (matematik, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, tarih, edebiyat) 1. dönem konularını bitirebilir miyim?
Günde 7-8 saat çalışacağım, (LGS zamanı yaptım, fazlasıyla verim alabiliyorum ve süreklilik sağlayabiliyorum) matematik ve edebiyata günlük 1.5 saat diğer derslere 1 saat ayırsam yetişir mi sizce konular?

Sana bağlı eğer devamlı olarak ders çalışabileceksen kendine güveniyorsan geç eğer durumun iyiyse dershaneye gidebilirsin katkısı olur.

Sana bağlı eğer devamlı olarak ders çalışabileceksen kendine güveniyorsan geç eğer durumun iyiyse dershaneye gidebilirsin katkısı olur.
Hocam devamsızlık ve sınavlara girmemem sebebiyle her türlü açığa geçecem zaten :D

Aile içi sıkıntım olmadığı sürece çalışabiliyorum kendim o konuda sıkıntım yok zaten.

Peki sizce 1 dönemin konuları 50 günde yetişir mi? Haftada ortalama 50 saat çalışmış olacağım.

Hocam devamsızlık ve sınavlara girmemem sebebiyle her türlü açığa geçeceğim zaten :D

Aile içi sıkıntım olmadığı sürece çalışabiliyorum kendim o konuda sıkıntım yok zaten.

Peki sizce 1 dönemin konuları 50 günde yetişir mi? Haftada ortalama 50 saat çalışmış olacağım.

Bilemiyorum açığa geçmeden önce kendini test et dersleri kavrayabiliyorsan özellikle matematiği geçebilirsin.

Geri
Yukarı