10. sınıf 38 ortalama ile nasıl geçilir?

Sınıfta kalmak istemiyorsan hocam çalışacaksın başka yapabileceğin bir şey yok. Oturacaksın ister sisteme sövüp ister kitapları parçalayıp otur ama bir şekilde otur ve çalış. Öyle 11 senelik eğitim hayatımda gökten bana bir şey indiğini görmedim. Ya da bir sene fazladan uyduruk sistem de vakit geçir senin kararın.

Sınıfta kalmak istemiyorsan hocam çalışacaksın başka yapabileceğin bir şey yok. Oturacaksın ister sisteme sövüp ister kitapları parçalayıp otur ama bir şekilde otur ve çalış. Öyle 11 senelik eğitim hayatımda gökten bana bir şey indiğini görmedim. Ya da bir sene fazladan uyduruk sistem de vakit geçir senin kararın.
Çok haklısın ama daha neye çalışacağımı bile bilmiyorum. O yüzden buradan yardım önerisi almak istedim. 2. sınavlardan ne kadar başarı elde etmeliyim ki sınıfı geçebileyim.

Merhaba. Şu an 10. sınıfım ve ortalamam 38. performanslardan sadece yarısını verdim maalesef. Acaba sınıfta net olarak kaldım mı? Çok pişmanım çalışmadığıma 1 ay sonra staja gideceğiz. Ne yapabilirim bu saatten sonra? 1. sınavları olduk, ikinciler duruyor.

Babanı okula çağır hocalarla konuşsun falan öyle böyle geçmeye çalış torpille yoksa senşn kendine kaldıysa işin zor olmasını geçtim geçme ihtimalın yok seneye tekrardan okursun

Bir de şu var sadece ders saati yüksek olan derslere çalışırsan notların yükselir ama yine bayağı yüksek alman lazım geçmen için.

Yeni konular

Geri
Yukarı