10. Sınıf Fizik ve Kimya İçin Kaynak Tavsiyesi

S.T.R.A.N.G.R.

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu sene fizik ve kimyada epey zorlanıyorum. Geçen seneden kalan temel eksikliği de var. Özellikle kimyada bilgim sıfıra yakın. Bana konu anlatımı ağırlıklı, 1 fizik 1 kimya kitabı önerir misiniz?
Fizik için elimde Esen var. Soruları gayet iyi fakat konu anlatımından hiçbir şey anlamıyorum.

İnternette Palme ve Esenlerin konu anlatımlı pdflerini indirebilirsin. Birkaç tane yayın daha paylaşmışlardı pdflerini ama şu anda aklıma gelmedi. Yayınların internet sitelerine girip bakabilirsin.

Kimya için esen konu anlatımını, test olarakta bilgi yolu (orta seviye)'nu öneriyorum. Esen sınavlara çalışmak için çok güzel kaynak ve bilgiyolunun soruları aşırı zor ama soruları çözdügünde sana bir şeyler katıyor.

Fizik olaraksa ben plazma kullanıyorum ama öneremiyecegim çünkü zorunluluktan kullanıyorum. :LOL: Yine de kitapları alırken bi bak konu anlatımlarına falan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı