10. sınıf için kaynak kitap önerisi

Proprof1

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,
Ben 10.sınıf kimya, biyoloji, fizik ve özellikle matematik dersleri için orta-zor arası bir kaynak istiyorum (fen Lisesi için olacak). Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tonguç set iyi ben Tonguç kullanıyorum.
Tonguç derslerini ve sorularını düz lise düzeyinde hazırlıyor asla böyle bir hataya düşmeyin. Ben sözel dersler için Palme ve sayısallar için Esen aldım. Kimya ve biyoloji için palme alınabilir. Matematik için bir yayın daha var o da Derece idi sanırım bunlar istediğiniz zorluk düzeyine sahip kitaplar ben satın aldım gayet güzeller.

Tonguç derslerini ve sorularını düz lise düzeyinde hazırlıyor asla böyle bir hataya düşmeyin. Ben sözel dersler için Palme ve sayısallar için Esen aldım. Kimya ve biyoloji için palme alınabilir. Matematik için bir yayın daha var o da Derece idi sanırım bunlar istediğiniz zorluk düzeyine sahip kitaplar ben satın aldım gayet güzeller.
Sadece Tonguç almadım. Lise için bir sürü kitap lazım. 1 set ile yetinmeyi düşünmedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı