Dell Support Asist yüklenmiyor

Hocam aynı sorun bende de var ilk kez Dell laptop satın aldım mailime yönergeler attılar fakat onlar da yapılmıyor yüklenmiyor hiçbir şekilde müşteri hizmetleri ilgisiz maile dönüş yapmıyor pişman oldum Dell laptop aldığıma HP kullanıyordum daha önce adamlar uzak bağlantı yapıp ince detayına kadar bilgi verip uğraşıyorlardı Dell müşteri hizmetleri başından savıyor resmen.

Aynı sorun bende de var. Düzeltebilen var mı?

Sorunun çözümünü buldum. Ayarlardan İngilizce (English United States) dilini yükleyin ana dil olarak ayarlayın. Oturumu kapatıp yeniden açın. Ve Support assist yükleme programını çalıştırın. Kurulum bittikten sonra geri ana dilinizi Türkçe yapın. Bu sorunun çözümünü ben buldum. Ve benim laptopumda da işe yaradı.

Son düzenleme:
Aynı sorun bende de var. Düzeltebilen var mı?

Sorunun çözümünü buldum. Ayarlardan İngilizce (English United States) dilini yükleyin ana dil olarak ayarlayın. Oturumu kapatıp yeniden açın. Ve Support assist yükleme programını çalıştırın. Kurulum bittikten sonra geri ana dilinizi Türkçe yapın. Bu sorunun çözümünü ben buldum. Ve benim laptopumda da işe yaradı.
Bende de işe yaradı teşekkürler

Geri
Yukarı