10. sınıf için test kitabı önerisi

Hocam ben bu yıl şunları aldım içlerinde konu anlatımlı olanda var sade soru bankalı olanda;
- Palme Coğrafya 10.sınıf
- TYT/AYT Yayın Denizi Paragraf
- VAF Fizik -çap yayını-
- Biyotik Biyoloji
- Paraf Edebiyat
- Acil Matematik
- Hız yayınları Matematik
Hocam alacaklarımda şunlar;
- Bilgi Sarmal Kimya veya VAF Kimya.

Geçen senede bunun gibi bir konu açtım diye hatırlıyorum. TYT hazırlık kitabı önermezseniz sevinirim. TYT'ye yaz tatilinde çalışmaya başlayacağım şu anlık 10. sınıf için soru ve konu anlatımlı kitap önerirseniz sevinirim.
Matematikte soru gezegeni diye bir yayın önermişti bize hocamız hem konu anlatımlı hem bol soru var bide mantık sorularıda vardı (yaş,faiz,musluk)

Seviyeniz nedir? Temel seviyeyseniz doğrudan Acil çözmek de zor olur. Hız yayınları Matematikten başlayabilirsiniz önce Matematik için.
Seviyem orta- yüksek. Matematik orta, Fen dersleri orta- yüksek karışık. Sözel dersler coğrafya hariç yüksek coğrafya ise çöp seviyede.

Hocam ben bu yıl şunları aldım içlerinde konu anlatımlı olanda var sade soru bankalı olanda;
- Palme Coğrafya 10.sınıf
- TYT/AYT Yayın Denizi Paragraf
- VAF Fizik -çap yayını-
- Biyotik Biyoloji
- Paraf Edebiyat
- Acil Matematik
- Hız yayınları Matematik
Hocam alacaklarımda şunlar;
- Bilgi Sarmal Kimya veya VAF Kimya.
Hocam Kimya için hangisini aldınız? Bir de aldıklarınızdan memnun musunuz?

Hocam Kimya için hangisini aldınız? Bir de aldıklarınızdan memnun musunuz?
Hocam coğrafya, biyoloji, fizik ve matematik acil yayını güzel. Paragraf olarak çok tercih var ben bunu seçtim hız yayını değilde başka yayın tercih edilebilir ve kimyaya almadım ama çap alıcam.

Geri
Yukarı