10. sınıf ilk sınavları çok kötü

kaansfzu

Decapat
Yer
Gaziantep Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk sınavlar bitti ve kimya 1, matematik 10, fizik 10 gibi notlar ile karşılaştım. Derslerim bugüne kadar iyiydi ancak sınav haftası gelmeden 3 hafta önce okul değiştirdim ve kalan 2 hafta hastaydım. Babamın benden beklentisi iyi ancak ben bu notları ona nasıl göstereceğimi bile bilmiyorum. Tek iyi yaptığım ders tarih. Eskiden dersleri çok iyi yapar hemen kavrardım ancak şu sıralar yoğun bir dikkat bozukluğum var. Beynim çok dolu üstüne 8 saat beni çok yoruyor. Ders çalışmaya halim kalmıyor. Dershane desen seneye yazdıracaklar bana akıl verin.

Hocalarınla görüş, tavsiye iste. Durumu anlat, performans ödevi vs. al. Toplaman lazım o notları. Üniversite okuyorum bende de var dikkat bozukluğu, bir yerden başlamak gerekiyor. Pomodoro tekniğini deneyebilirsin ben çok faydasını gördüm. Bazen bizi iten bir şey olmaz, motivasyonumuz olmaz, sadece yapmak gerekir.

Hocalarınla görüş, tavsiye iste. Durumu anlat, performans ödevi vs. al. Toplaman lazım o notları. Üniversite okuyorum bende de var dikkat bozukluğu, bir yerden başlamak gerekiyor. Pomodoro tekniğini deneyebilirsin ben çok faydasını gördüm. Bazen bizi iten bir şey olmaz, motivasyonumuz olmaz, sadece yapmak gerekir.
Teşekkürler en kısa zamanda deneyip istikrar ile ders çalışacağım.Ayrıca dikkat bozukluğu olan birisinin üniversite kazanması benim için gerçekten tebrik edilesi benim hedefim git gide hayal olmaya başlamıştı.

Hocam kimyadan nasıl 1 aldınız adınızı ve soyadınızı yazınca 5 vermiyorlar mı?

Nerede hocam o günler. Ben de 11'e gidiyorum sınavdan 80 bekliyordum 53 almışım. Hoca ufak tefek işlem hatalarından tüm soruyu iptal etmiş.

Hocam kimyadan nasıl 1 aldınız adınızı ve soyadınızı yazınca 5 vermiyorlar mı?

Saçım uzun ve düz açıkçası ben kendime yakıştırıyorum ancak o bana kestirmemi resmen emrediyor ve bende kestirmiyorum açıkçası doğru olduğuna inandığım sorular vardı ancak üstelemedim.

Geçen sene fizikten 10 almıştım. Bu sene fiziğin ilk konuları kolaydı yapabildiklerimi yaptım. Hoca ne yaptıysam puan verdi 58 aldım. Bu biraz da hocaya bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı