10.sınıf nesne tabanlı proglama sınavına nasıl çalışılır?

malvusan

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sınav 10 kredili bir sınav ve çok zor soruyolar C#'dan anlayan veya iyi bilen varsa nasıl çalışmam ile ilgili öneri verebilir mi?

Ya tamamda yani C# yeni yeni öğreniyom komutları nasıl kullanabilirim seri şekilde onu soruyorum.

Ornegin sinavda senden bir uygulamanin kodunu yazmani isterler.
O uygulamada cogunlukla derste yaptiginiz uygulamalardan olur, yani derste yazdiginiz kodlardan sorarlar.
Onlarin da mantigini ezberleyerek yazabilirsin aklindan. Veya kod satirinin tamamini ezberlersin.
Bunun disinda yapabilecegin pek bir sey yok cunku yeni ogrenmeye baslamissin.

Arkadaşlar bu sınav 10 kredili bir sınav ve çok zor soruyolar C#'dan anlayan veya iyi bilen varsa nasıl çalışmam ile ilgili öneri verebilir mi?
A benim bölümden birisi ben anlarım çok zor soruyorsalar çalışmak için pc ye ihtiyacın var yakın sınav o yüzden pc iyi değilse vs 19 kullan örnek yaparak git tek kusursuz çalışma yöntemi budur. Kitaptan bile gitsen geçersin. Dediğim gibi çalışsam ben zor da olsa 9x alırdım.

Temelim var ama nereden çalışcağımı bilmiyorum 9.sınıfta Python öğrenmştm temelim sağlam yani ama korkuyorum yine de bu sınavdan.
Sağlam deyip geçme C# form tasarımı python gibi değil..

Ornegin sinavda senden bir uygulamanin kodunu yazmani isterler.
O uygulamada cogunlukla derste yaptiginiz uygulamalardan olur, yani derste yazdiginiz kodlardan sorarlar.
Onlarin da mantigini ezberleyerek yazabilirsin aklindan. Veya kod satirinin tamamini ezberlersin.
Bunun disinda yapabilecegin pek bir şey yok cunku yeni ogrenmeye baslamissin.

Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı