10. sınıf sorumluluk sınavı

518385

Hectopat
Bize geçemeseniz bile kalmazsınız dedikleri en sıkıntılı derslerden kaldım ne yapmam lazım.
Matematik, kimya, edebiyat gibi derslerde sorumlu gözüküyorum .2. dönem belki düzeltirim demiştim virüs yüzünden onu da yapamadık şimdi sorumluluğamı kaldım ben? Yabancı dil falan olsa geçerdim de matematik çıktı başıma. Cidden moralim çok bozuk bilgilendirirseniz sevinirim.

Matematik baraj ders değil galiba, ben öyle biliyorum ama Edebiyat dersini vermeniz gerek. Toplam 3 tane sınava giriyorsunuz, ayrı ayrı zamanlarda, 50 üstü not almanız gerek yoksa geçene kadar sınava girmeniz gerek. Kalma olayı olmaz ama 12. sınıfı bitirdiğin zaman halen daha dersleri verememişsen diploma alamazsın.

Baraj dersleri için geçerli. Ortalamanız yüksek ise sorun olmaz. Edebiyat baraj derstir ve 2 DÖNEMİN ortalaması 50 veya üstü olmadır. Olmadığı takdirde 12.sınıf son dönemine kadar okulun ilk haftası sınav olursunuz. Nerde okuduğunu bilmiyorum ama diploma vermemezlik yapmıyorlar bir şekilde geçiriyorlar.

Baraj dersleri için geçerli. Ortalamanız yüksek ise sorun olmaz. Edebiyat baraj derstir ve 2 dönemin ortalaması 50 veya üstü olmadır. Olmadığı takdirde 12.sınıf son dönemine kadar okulun ilk haftası sınav olursunuz. Nerde okuduğunu bilmiyorum ama diploma vermemezlik yapmıyorlar bir şekilde geçiriyorlar.

İyi de e okulda sorumlu derslerime girdiğim zaman matematik gibi dersler çıkıyor ortalama desen 44'te kalmıştı toparlarım demiştim. Geçen sene de öyle olmuştu geçmiştim. Bu sene virüs yüzünden bir şey yapamadım.

Baraj dersleri dedim zaten. Okuduğunuz okulda matematik baraj ders demek ki.

İyi de biz meslek lisesiyiz sadece 2 baraj dersimiz vardı biri temel imalat dersi birisi de Türk dili ve edebiyatıydı. Meb yeni sistem mi getircekti acaba?
Benim zamanımda öyleydi. Ama sistemde "sorumlu" yazıyorsa girmek zorundasınız. Bende meslek okudum yazılım ve edebiyat barajdı. Matematik temel bir ders fakat baraj olduğunu sanmıyorum. Belki sizin bölümünüzden dolayı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı