10. sınıf yazında TYT mi çalışılmalı yoksa 11. sınıf konularına mı başlanmalı?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 758
Kitap okuyun, paragraf sorusu en az 3 günde bir 40 soru 60 dk ile başlayarak 30 dk ya gelene kadar devam edin. Matematik vb. derslerde bol bol soru çözerek devam edin. Çözümleri detaylı inceleyin.

Önceliğin soru çözme pratiğini ve ders çalışma düzenini geliştirmek olsun ayrıca kitap okumayı da ihmal etme bence, onun dışında hemen hurra TYT veya 11'e girişme. Kafanı bunaltma, tatilini yap ve kendini kasma lakin sakın düzeni ve pratiği unutma. 9.sınıf konularını tekrar edebilir, 10 sınıf konularına göz atabilirsin.

Önceliğin soru çözme pratiğini ve ders çalışma düzenini geliştirmek olsun ayrıca kitap okumayı da ihmal etme bence, onun dışında hemen hurra TYT veya 11'e girişme. Kafanı bunaltma, tatilini yap ve kendini kasma lakin sakın düzeni ve pratiği unutma. 9.sınıf konularını tekrar edebilir, 10 sınıf konularına göz atabilirsin.
TYT'ye başlarsa zaten 9. sınıf konularını tekrar etmiş olmuyor mu ki? 🥺

Ben de aynı bu kafalardaydım. Şuan keşke sınavı kafama çok takmasaymışım, o güzel yaşlarımda doyasıya oyun oynasaymışım diyorum. Sayısalda kayda değer bir sıralama yapıp mezuna kalan ve mezunken derslerden bunalıp ders çalışmamış bir abinin tavsiyesi de bu. Tatilini yap.

Geri
Yukarı