10. sınıf zor mu?

Abovvv... Neyse... Düzenli çalışırsak halledilir. Siz meslek lisesine gidiyorsunuz. Stajla mtajla uğraşıyorsunuz. Hem de sayısal alanında. Eğer siz bu şartlarda yapabiliyorsanız ben de yapabilirim diye düşünüyorum. Hocam bir de nasıl bir sıralama bekliyorsunuz?

Meslek dersleri 11'de zorladı sadece. 10. sınıfta okul değişikliği de etkili olmuştu.

Bir konuda yardımcı olan bir hocam 130-140 bin arası gelir demişti. Bu kadar tutacağını sanmam ama en kötü 200 bin gelir herhalde.

@Blacksidemre

Meslek dersleri 11'de zorladı sadece. 10. sınıfta okul değişikliği de etkili olmuştu.

Bir konuda yardımcı olan bir hocam 130-140 bin arası gelir demişti. Bu kadar tutacağını sanmam ama en kötü 200 bin gelir herhalde.
Hocam hani zaman kaybettirmişti 12'de? Hatta staja gelmezseniz mi ne diploma vermiyorlardı.

Bilişim teknolojileri alanında 11.sınıf bence en kolayı(tabii hiçbir bilgisi olmayan bir kişiye göre zor, bende altyapı mevcut olduğundan zorlanmamıştım).

Meslek lisesi okuyorsan kendim adına söylüyorum en rahat lise dönemi sınav stresi yok bir şey yok 9.sınıf konularının üstünden geçıyorlar ve rahatsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı