10. sınıfa geçişte meslek lisesine geçme

kurtomerdfd01

Hectopat
Daha fazla  
9.sınıfı bitirdim ve Anadolu'dan meslek lisesine geçmek istiyorum 10.sınıf baslamadan evvel geçmek istiyorum fakat nakil yerine girdiğimde elektrik elektronik seçtiğimde dal kısmı çıkıyor orayı seçtiğim zaman okul kısmı boş oluyor ve seçemiyorum dal kısmını secmeyip okul sectigim zamanda dal seçin diye uyarı geliyor ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
9.sınıfı bitirdim ve Anadolu'dan meslek lisesine geçmek istiyorum 10.sınıf baslamadan evvel geçmek istiyorum fakat nakil yerine girdiğimde elektrik elektronik seçtiğimde dal kısmı çıkıyor orayı seçtiğim zaman okul kısmı boş oluyor ve seçemiyorum dal kısmını secmeyip okul sectigim zamanda dal seçin diye uyarı geliyor ne yapmalıyım?
Merhaba, ben bilişim öğrencisiyim. Müfredat saolsun geçen senelerde Mesleki eğitimi 9.Sınıfta başlatmaya karar verdi. Diğer bölümler için bilmiyorum sanırım genel bir karar bu. Ama gayet geçiş yapabilirsiniz konuda uzak kalabilirsiniz ama sadece temel eğitim ve bilgilendirme olarak olacaktır. Hakim olduğunu bir konu üzerine bölüm seçebilirsiniz bu şekilde eksik kalmadan direk devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı