10. sınıfın yaz tatilinde nasıl çalışmalıyım?

Baltiyar

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba 10. sınıf bitiyor 11. sınıfa geçeceğim ama matematikte 9 ve 10. sınıfla ilgili hiçbir şey bilmiyorum, temelim 0. Türkçe'den yazım kuralları ve noktalama işaretleri konusunda zayıfım. Bu yaz tatilinde bunları halletmeyi düşünüyorum. Diğer her şeyim iyi. Alanım eşit ağırlık ilk 3K'nın içine girmeyi hedefliyorum. Ayrıyeten elimde coğrafya hocamın verdiği 15 kitaptan oluşan (her biri 70 sayfa) bir TYT dergi seti ve yine coğrafya hocamın verdiği 6 TYT denemesi var. Bu yaz ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaz tatilinden bahsetmiyor muyuz? Okul nereden çıktı?

Okuldan gelince normal dersine nasıl çalışıyorsan üniversite sınavına da öyle çalışırsın. İnternette dolusuyla konuları yayınlayan yerler var. Sırayla çalışırsın.
Okulun dersleri var bide onun için sordum nasıl ikisi bir arada götürülür? Yaz tatilinde basit olur zaten.

TYT, lise müfredatı dışında özel konular barındırmıyor. Ağırlıklı olarak 9. ve 10. sınıfta gördüğün konuları barındırıyor. 9. ve 10. sınıfı çalışırsan TYT çalışmış olursun.
Ama temelim 0. 9. ve 10. sınıf konularını hiç bilmiyorum, ilk önce onları öğrenip sonrasında TYT'ye başlamam gerekmez mi?

TYT, lise müfredatı dışında özel konular barındırmıyor. Ağırlıklı olarak 9. ve 10. sınıfta gördüğün konuları barındırıyor. 9. ve 10. sınıfı çalışırsan TYT çalışmış olursun.

Benim anlamadığım TYT kitabımı alıp çalışsam daha iyi olur yoksa 9 ve 10. sınıf kitabından mı çalışsam daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı