10. sınıfta açığa geçilebilir mi?

GAREİS

Decapat
Daha fazla  
10.Sınıftayım geçen sene sınıfta kaldım. Bu senede kalırsam otomatik olarak açığa mı geçeceğim veya şimdiden açığa geçebilir miyim?

Genege gayet açık karşılıyorsan şartları geçebilirsin :)

Mevcut sistemde geçemiyorsunuz biliyorum. 9 defa bakan değişince akılda kalıcı kalmıyor artık sistem :)
geçen sene sınıfta kaldım.Yine kalırsam tekrar sınıf tekrarı mı yapacağım?

Otomatik olarak açığa geçme eski kurallar da kaldı MEB'in yeni kurallarına göre öyle bir şey yok açığa geçme kurallarına uymanız lazım bakın internetten kurallara. Ben sistemi bu şekilde biliyorum benim okulumda böyle işliyor.
- Genelgeye göre örgün ortaöğretim kurumlarında okuma hakkını kaybedenler, milli sporcular, şehit ve gazi çocukları, evde ve hastanede eğitim alanlar açık liseye geçebilecekler. örgün ortaöğretim kurumlarında okuma hakkını kaybetmek,2 kere sınıf tekrarı yapmak değil mi?

2 kere kalabilirsin 3.ye kalırsan yüz yüze okul hayatın biter ve acıktan devam edersin yani önceden öyleydi.
Bu önceki sistem 2 kere kalınca açığa geçme 3 kere kalınca açığa geçme işi bitti.

geçen sene sınıfta kaldım.Yine kalırsam tekrar sınıf tekrarı mı yapacağım?

- Genelgeye göre örgün ortaöğretim kurumlarında okuma hakkını kaybedenler, milli sporcular, şehit ve gazi çocukları, evde ve hastanede eğitim alanlar açık liseye geçebilecekler. örgün ortaöğretim kurumlarında okuma hakkını kaybetmek,2 kere sınıf tekrarı yapmak değil mi?
Müdür yardımcısı ile bir konuşun bu durumu bence.

10.sınıftayım geçen sene sınıfta kaldım. Bu senede kalırsam otomatik olarak açığa mı geçeceğim veya şimdiden açığa geçebilir miyim?

1 kere kaldıysan bile durumu bildirip geçebiliyosun diye biliyorum sınıftan 1 kişi daha böyle gitmişti 1 2 ay oldu gideli emin değilim ama müdür yardımcısıyla görüşürsen o daha doğru bilecektir.

10.Sınıftayım geçen sene sınıfta kaldım. Bu senede kalırsam otomatik olarak açığa mı geçeceğim veya şimdiden açığa geçebilir miyim?
okul rehblerlik servisi ile görüşün. sistemi en iyi onlar bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı